Play NowPlay Now TV BOX jako świetna oferta dla wymagających użytkowników. Wiele ludzi poszukuje dzisiaj idealnej dla siebie lub swojej rodziny oferty telewizyjnej, która spełniać będzie wszystkie jego oczekiwania. Warto więc zatem prześledzić ofertę Play Now TV BOX, która wpasuje się w nawet najbardziej wygórowane wymagania.

Play Now Tv Box

1
Opinie o ofercie
1.1
Jakość obsługi
1.5
Cena
1.4
Zasięg sieci
Opinii (148 opinii) {{ reviewsOverall }} / 5
Opinie Klientów... Twoja opinia (proszę, nie używaj wulgaryzmów. Komentarze wulgarne będą usuwane)
Sortuj według:

Be the first to leave a review.

Zweryfikowana ocena
{{{ review.rating_title }}}
{{{review.rating_comment | nl2br}}}

Pokaż więcej opinii
{{ pageNumber+1 }}
Twoja opinia (proszę, nie używaj wulgaryzmów. Komentarze wulgarne będą usuwane)

Warunki usługi Play Now Tv Box

TV BOX PlayPlay Now TV BOX to może być Twoja pierwsza zakupiona w Play, nie jest konieczne bycie stałym klientem.  Ofertę można zakupić w różnych rodzajach abonamentów, które zawierają atrakcyjne kanały telewizyjne. Na czas jej trwania Play użycza urządzenie TV BOX, które ma możliwość podłączenia do anteny telewizyjnej. W ofercie znajdują się niezliczone ilości filmów, seriali i programów na żądanie, do których można uzyskać dostęp za pomocą wypożyczalni PLAY NOW lub znajdując je w kolekcji. W Play Now TV BOX otrzymujesz również dostęp do aplikacji filmowych, takich jak: Ipla, Player, TVP VOD, które można bezpłatnie pobrać na Google Play.
Skorzystaj z oferty

Ceny Play Now Tv Box

Ceny abonamentów Play Now TV BOX zależne są od tego, czy kupującym jest obecny klient Play, czy nowy użytkownik. Opłaty wahają się od dziesięciu do trzydziestu pięciu złotych za miesiąc, po odbyciu okresu bezpłatnego, który znajduje się w ofercie Play Now Tv Box.

Oferta posiada również wiele innych zalet. Korzystający mają możliwość obsługi własnego telewizora i urządzenia TV BOX jednym pilotem, co znacznie ułatwia posługiwanie się nimi. Dzięki opcji 4K i HDR użytkownicy mogą cieszyć się doskonałą jakością obrazu, w tym żywymi kolorami na ekranie. Możliwe jest także nagrywanie wybranych przez siebie filmów czy programów, nawet do siedmiu dni po emisji, przy czym zostaną one przechowane w chmurze na kolejne 180 dni. Jest to doskonała opcja dla osób zabieganych, które z chęcią przysiądą w wolnej chwili do ulubionego serialu.

W ofercie Play Now Tv Box dostępne są również aplikacje Android TV znajdujące się w Google Play. Pozwoli to na obejście dokuczliwych reklam i znacznie usprawni oglądanie filmu. W pilocie ponadto znajduje się funkcja, dzięki której będziesz mógł wyszukać wybrany kanał lub program za pomocą głosu. Wystarczy włączyć funkcję, po czym wypowiedzieć tytuł lub nazwisko autora poszukiwanego filmu.

Dostęp do kolekcji Play NOW

Decydując się na ofertę Play Now TV BOX, otrzymujesz dodatkowo dostęp do kolekcji Play NOW. Pozwoli Ci to na oglądanie niezliczonej ilości filmów, seriali i programów w doskonałej jakości i, co najważniejsze, bez reklam. Skorzystanie z tej możliwości to doskonały sposób na spędzenie wieczoru po męczącym dniu w pracy bądź na towarzystwo do posiłków. Uzyskujesz również dostęp do wypożyczalni filmów, dzięki której już za 4 złote za film możesz otrzymać dostęp do kilkuset dzieł na żądanie.
Skorzystaj z oferty

Play Now Tv Box – jakie urządzenia można podłączyć?

Dostęp do wybranych kanałów jest możliwy nie tylko na telewizorze. Możesz podłączyć do abonamentu telefon lub tablet, dzięki czemu oglądanie stanie się o wiele łatwiejsze poza domem. Dzięki temu będziesz mógł obejrzeć ulubione seriale przed snem w sypialni, a telewizor pozostanie wyłączony w salonie.
Żeby w pełni wykorzystać naszą ofertę, będziesz potrzebował przede wszystkim dostępu do internetu. Oczywiście usługa będzie działać na dowolnym łączu internetowym, nie musisz posiadać konkretnego od dostawcy Play. Ponadto niezbędny będzie telewizor, który ma możliwość podłączenia kabla HDMI.

Pakiety i kanały w Play Now TV BOX

Play Now Tv Box kanałyAbonament telewizji w Play zawiera podstawowe kanały, do których należą przede wszystkim: Polsat, TVN, TV 4, TVP 1, TVP 2 i TV Puls. Są to jednak jedynie wybrane z dziewiętnastu podstawowych dostępnych kanałów. Ponadto, dostępne są również inne atrakcyjne kanały, takie jak: FOX, National Geographic, Disney XD czy Disney Channel. Oczywiście to także jest garstka spośród wszystkich dostępnych kanałów. Warto porównać tą ofertą z innymi ofertami TV satelitarnej oraz zapoznać się z opiniami użytkowników na naszej stronie.

Istnieje możliwość zakupienia pakietów, które są personalizowane odpowiednio do wieku osób lub w zależności od ich zainteresowań. Dodatkowe pakiety i serwisy video możesz włączać i wyłączać co miesiąc na swoim TV BOX, w zależności od zapotrzebowania. Ceny rozpoczynają się od kilkudziesięciu za miesiąc, a rozpiętość kanałów z pewnością Cię zadowoli.

Skorzystaj z oferty

Pakiet Extra zawiera w sobie zróżnicowane tematycznie kanały, w których znajdą się historyczne, muzyczne czy uniwersalne. Można również wykupić pakiet telewizyjny odpowiedni tylko dla dzieci, dzięki czemu będziesz jako rodzic miał kontrolę nad tym, co ogląda Twoje dziecko. Pakiet Kids zawiera wszystkie dodatkowe kanały, z których dziecko będzie niezwykle uradowane. Niektóre zawierają w sobie elementy edukacyjne, dzięki czemu będzie można połączyć odpoczynek dziecka z edukacją w prosty i przyjemny sposób. Dla osób, które uwielbiają oglądać różne sporty, doskonałym pakietem będzie Pakiet Sport. Znajdują się w nim większość sportowych kanałów, już za 15 zł miesięcznie.

Netflix i HBO GO w Play Now Tv Box

W ramach pakietów można wykupić również dostęp do HBO GO, co będzie doskonałym rozwiązaniem dla osób kochających różnorodność w filmach. Istnieje także możliwość opłacenia popularnego w dzisiejszych czasach Netflixa za jedyne 34 złote miesięcznie.

Do abonamentu doliczane są wszystkie pakiety włączone dodatkowo i wszystkie wypożyczone filmy.