Wybierz najlepszy telefon dla siebie lub dla dziecka. Skorzystaj z naszej porównywarki smartfonów, która aktualizowana jest regularnie. Każdy model telefonu jest szczegółowo opisany przez ekspertów. Możesz także zapoznać się z opiniami użytkowników na naszej stronie.

Użytkownicy często skarżą się na przeróżne usterki w telefonach. Ostatnio bardzo głośno było o wybuchających Samsungach Edge. Wiele osób było poszkodowanych przez firmę. Sam Samsung odnotował bardzo duże spadki na giełdzie przez te incydenty.

Duże problemy mają także użytkownicy Iphone’ów. Telefony często same się wyginają. Mało tego producent przy każdej aktualizacji systemu spowalnia jego działanie. Czemu mają służyć te praktyki? Oczywiście mają sprawić aby ludzie kupowali nowe modele telefonów, bo roczny smartfon już nie nadaje się do użytku.

Dlatego na naszej stronie, prócz typowych danych technicznych, które można przeczytać na każdej stronie, będziemy publikowali rzetelne recenzje wybranych modeli. Nie posiadamy sponsorów. Nie zależy nam na promowaniu konkretnych marek. Chcemy sprawić aby producenci podchodzili fair w stosunku do konsumentów.

Opisujemy wszelkie możliwe usterki i problemy techniczne. Wszystko poparte przykładami i opiniami użytkowników. Rzetelnie i w punkt.

Wkrótce pojawią się recenzje flagowych modeli. Zapraszamy!