Nowe oferty od Play: Play Pokolenia i Play Internet

Operator Play przygotował dwie nowe oferty. Pierwszą z nich jest Play Pokolenia, z której skorzystać mogą rodziny nie mieszkające w jednej miejscowości. Drugą nową ofertą jest Play Internet czyli od 100 GB w cenie 60 zł miesięcznie. Czy są to atrakcyjne oferty?

Play Pokolenia – ułatwienie dla wszystkich członków rodziny

Nowa oferta to udoskonalenie wcześniejszej Play Rodziny. W przeciwieństwie do poprzednika każda z osób może płacić rachunek za siebie. Umowa z operatorem Play podpisywana jest osobno na każdego z członków grupy. W Play Rodzina nie było to możliwe. Aby skorzystać z oferty należy stworzyć grupę, jednak nie musi ona istnieć w dniu podpisania umowy, mamy bowiem aż pół roku na to aby dobrać dodatkowych członków. Opłata pobierana jest jedynie za aktywne numery.

Grupa może liczyć od 5 do 10 osób. W Play Rodzina maksymalna ilość kart sim wynosiła 3.

W przypadku tej oferty Klienci mogą liczyć na atrakcyjne zniżki. W najniższej ofercie, czyli S, opłata wynosi jedynie 20 od osoby i w ramach tego Play daje nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci, 5 GB internetu oraz sms-y i mms-y w za 19 groszy.

Oferta M to już darmowe sms-y oraz mms-y i 10 GB internetu. W gratisie także mamy HBO GO oraz Showmax przez 3 miesiące, Tidal za darmo przez 12 miesięcy oraz Play NOW. Koszt oferty M to 30 zł miesięcznie. Porównując to do oferty indywidualnej, miesięcznie należy płacić 2o zł mniej.

Oferta L jest droższa jedynie o 5 zł a w niej mamy już 30 GB internetu. Dodatkowo rozbudowany pakiet Play NOW, Tidal nie na 12 miesięcy a 24, Showmax i Tidal za darmo przez 6 miesięcy.

Grupę tworzy się przy użyciu specjalnego kodu, który należy przedstawić w trakcie podpisania umowy z Play.

Ofertę promują standardowo znani celebryci: Kuba Wojewódzki i Joanna Krupa, jednak dla Konsumenta nie powinno mieć to większego znaczenia przy wyborze najlepszej opcji.

Play Internet – co nowego?

Internet w Play w kwocie 60 zł miesięcznie a w nim 100 GB internetu. W ramach tej oferty Klienci otrzymują router. W zależności od potrzeb może być to router przenośny lub domowy.

Oferta wyższa to 70 zł i 200 GB internetu. Taka ilość powinna być już wystarczająca nawet dla osoby bardzo aktywnie korzystającej z internetu.

W przypadku jednak gdy chcemy aby więcej osób korzystało z sieci, warto pochylić się nad opcją 300 GB. Jest ona droższa jedynie o 10 zł od oferty „medium” i kosztuje 80 zł miesięcznie.

Aby jakość połączenia była najwyższej jakości Kliencie wybierający ofertę za 80 zł otrzymają Net Boxa. Istnieje opcja zwrotu Net Boxa w przypadku gdy Klient nie będzie w pełni z niego usatysfakcjonowany. Ma to 30 dni, więc czas wystarczający na to aby sprawdzić jego działanie.

Jeśli jednak dalej nie są to wystarczające opcje dla naszych potrzeb możemy skorzystać z 1 TB internetu. Tutaj opłata wyniesie już 200 zł, ale otrzymamy także urządzenie wzmacniające Wi-Fi.

Łącząc ze sobą Play Internet oraz Play Pokolenia, Klienci otrzymają dodatkową zniżkę w wysokości 10 zł. Nie jest to dużo jednak w skali dwóch lat jest to już 240 zł, które można przeznaczyć na coś innego. Oczywiście jeśli potraficie oszczędzać ;).