Xiaomi Mi Mix 2S w T-mobile

W ofercie operatora T-mobile możemy już znaleźć telefon Xiaomi Mi Mix2S. Smartfon posiada 5,99 calowy wyświetlacz w proporcjach 18:9. Telefon ma wysokiej jakości 12-pikselowy aparat z sensorem Sony IMX362 oraz czytnik linii papilarnych. Oprogramowanie w Xiaomi Mi Mix2S to MIUI 9.5 czyli mocno zmieniony Android Oreo. Dowiedz się ile smartfon kosztuje w ofercie T-mobile.

W T-mobile do wyboru mamy aż 6 opcji w ofercie T-mobile Bez Limitu.

Xiaomi mi mix2s w T-mobileAbonament miesięczny w T-mobile z telefonem Xiaomi zależny jest od pierwszej wpłaty za sam telefon. Aby obniżyć koszt abonamentu do minimum, należy przygotować 1669 złotych. Wówczas abonament wyniesie jedynie 80 zł.

Gdy zdecydujemy się na miesięczny wydatek w wysokości 100 zł, za Xiaomi Mi Mix2S zapłacimy już mniejszą kwotę – 1399 złotych.

W ofercie T-Mobile Bez Limitu II telefon dostępny jest za 999 zł, a abonament wzrośnie o 20 zł i wyniesie 120 złotych miesięcznie.

Trzecia możliwość to jednorazowa opłata za sprzęt w kwocie 699 zł. Abonament jednak wówczas wzrasta do 140 zł.

Czwarta i piąta oferta skierowane są dla osób, które zdecydowanie wolą rozkładać wyższe kwoty na raty. Smartfona możemy mieć już za 399 zł i wtedy zapłacimy 160 zł miesięcznie lub za jedyne 49 złotych a koszt urządzenia to 49 zł.

Telefon Xiaomi Mi Mix 2S wygląda niemalże identycznie jak jego poprzednia wersja Xiaomi Mi Mix 2. Ekran telefonu to hartowane szkło jego tył to powłoka ceramiczna. Na tyle telefonu znajduje się czytnik linii papilarnych.

Sprawdziliśmy ceny nowego telefonu Xiaomi Mi Mix2S bez konieczności podpisywania umowy. Najniższa cena, jaką znaleźliśmy to 2187 zł.