Już 24 sierpnia w salonach operatorów pojawi się Samsung Galaxy Note 9. Jeśli chcecie aby telefon znalazł się w Waszych rękach jak najszybciej, warto skorzystać z przedsprzedaży. Samsung Galaxy Note 9 dostępny jest w kilku wariantach cenowych a ten najbardziej „ubogi” kosztuje niecałe 4300 zł. Jeśli nie masz do dyspozycji takiej sumy na smartfona, rozważ wzięcie telefonu z abonamentem. Poniżej znajdziesz porównanie ofert u dwóch operatorów: Play i Orange. Dowiedz się, która oferta jest najkorzystniejsza.

Samsung Galaxy Note 9 w abonamencie w Play

Play przygotował 3 taryfy do wyboru z telefonem. Tak jak zawsze, miesięczny koszt abonamentu w Play uzależniony jest od wybranej oferty oraz od kwoty jaką zapłacimy za urządzenie na początku trwania umowy.Samsung Galaxy Note 9 - porównanie ofert

Play Solo z Samsungiem Galaxy Note 9

Najniższa opłata początkowa wynosi 499 zł. Oczywiście tym samym wzrasta koszt abonamentu i wówczas jego koszt to 250 zł miesięcznie. Jest to dobra oferta dla osób, które nie dysponują gotówką na starcie i chcą posiadać dobry, nowy telefon ponosząc wyższe koszty co miesiąc. Umowa podpisywana jest na 24 miesiące.

Jeśli zaś mamy odłożone środki na zakup sprzętu możemy skorzystać z opcji gdzie miesięczna płatność wynosi jedynie 80 zł ale należy być przygotowanym na wydatek 3989 zł jednorazowo.

Play Duet i Samsung Galaxy Note 9

Oferta Duet to pakiet dla dwojga, otrzymujemy zatem dwie karty SIM. Jedna osoba płaci 130 zł miesięcznie i w tym wypadku koszt telefonu to 499 zł. Dodatkowo otrzymujemy 25% zniżki na pakiet Play Now.

Tak samo jak w przypadku oferty SOLO, miesięczny koszt abonamentu uzależniony jest od początkowej opłaty za telefon. Najniższy abonament wynosi 50 zł za osobę przy cenie urządzenia 2029 zł.

Taryfa Rodzinna od Play z Note 9

Oferta Rodzinna od Play skierowana jest dla grupy od 3 do 8 członków. Opłata za jednego użytkownika to 120 zł miesięcznie i dodatkowo 499 zł na starcie za Samsunga Galaxy Note 9. Oferta Rodzinna to nielimitowane wszystko (internet, sms-y, mms-y, połączenia do wszystkich sieci), Tidal na dwa lata za darmo, Showmax (darmowe 3 miesiące, później standardowa opłata 19,90 zł) oraz pakiet podstawowy Play Now.

Orange abonament z Samsungiem Galaxy Note 9

Najniższy abonament w Orange z powyższym telefonem to koszt 29,99 zł. W tym przypadku cena urządzenia wynosi 4299 zł zatem nie ma mowy o jakimkolwiek obniżeniu ceny telefonu. Orange chce zachęcić obecnych klientów do przedłużania umów dając im 5 GB internetu.

Plan komórkowy Standardowy przy wyborze nowego numeru wynosi 19,99 zł miesięcznie a koszt Samsunga Galaxy to 999 zł na starcie i 137 zł rozłożone na 24 miesiące. W sumie co miesiąc płacić należy 156,99 zł. W przypadku przeniesienia numeru koszty wyglądają podobnie.

Jeśli jesteśmy klientami Orange możemy skorzystać z oferty gdzie abonament wynosi 19,99 zł plus koszt urządzenia 179,00 zł (x 24). Nie musimy jednak ponosić żadnej opłaty początkowej.

Jeśli jesteście posiadaczami poprzedniej wersji Samsunga Note to przy jego zwrocie otrzymacie zniżkę w wysokości aż 800 zł. Jeśli macie innego Samsunga wówczas zniżka wyniesie 400 zł, więc warto się nad tym zastanowić.

Czy warto kupić Samsunga Galaxy Note 9?

Oczywiście według producenta jest to telefon, który posiada absolutnie wszystko co może być przydatne dla użytkownika. Jak wygląda to w rzeczywistości?

Posiadaczy Samsunga Galaxy Note 8 zdecydowanie może zachęcić większy wyświetlacz, nowy i bardzo funkcjonalny rysik S Pen oraz pojemna bateria. Czy te cechy są w stanie przekonać do wydania większej kwoty na nowy model? Zapewne tak, biorąc pod uwagę wspomnianą już zniżkę. Jeśli oddamy stary model Samsunga Galaxy Note zaoszczędzimy 800 zł. Czy to wystarczy?

Galaxy Note 9 posiada bardzo dobrej jakości ekran Super Amoled wielkości 6,4 cala. Dodatkowo telefon nie posiada ramek co sprawia, że ekran wygląda nadzwyczaj imponująco. Dodając do tego kontrast oraz piękne nasycenie kolorów, telefon może robić wrażenie przy zetknięciu z nim po raz pierwszy.

Spójrzmy teraz na wydajność smartfona. Samsung Galaxy Note 9 wyposażony został w Exynos 9810 – procesor ośmiordzeniowy. Cechuje go ogromna wydajność i oszczędność. W podstawowej wersji Note 9 wyposażony jest w 6 GB RAM. Dostępny jest także wariant 8 GB. Cechy te sprawiają, że jest on jednym z najbardziej wydajnych i najszybszych smartfonów na ten moment. Pamiętać należy jednak, że konkurencja nie śpi i możemy niebawem spodziewać się poważnego konkurenta dla Samsunga.

Samsunga Galaxy Note 9 można zamawiać przedpremierowo od 9 sierpnia.