Premiera telefonów One Plus

Cały świat telekomunikacji wraz z biegiem czas coraz bardziej się rozwija. Umożliwia to prowadzanie na rynek nowych, technologii, które stosowane są w dzisiejszych urządzeniach mobilnych. Z telefonów komórkowych korzystamy na co dzień i co jakiś czas kupujemy sobie nowsze wzbogacone o coraz lepsze rozwiązania.

Data premiery OnePlus

Od dłuższego czasu planowane było pojawienie się na rynku dwóch nowoczesnych smartfonów OnePlus. Jeszcze przed premierą w sieci pojawiały się różnego rodzaju spekulacje odnośnie zaprezentowanych urządzeń, które w większości się potwierdziły. Oczywiście, jeśli premiera już była, smartfony dostępne są w polskich sklepach do nabycia. Są to dokładnie modele OnePlus 7 oraz OnePlus 7 Pro, we wrześniu 2019 będzie premiera OnePlus 7T.

Za dystrybucję tych smartfonów odpowiedzialna jest firma NTT System. Na samym początku to właśnie w ofercie tej firmy znajdą się wspomniane wyżej urządzenia. Bezpośrednio telefony te pojawią się w polskich sklepach z początkiem czerwca.

Różnorodność specyfikacji i kolorów

Warto podkreślić, że będą one dostępne w kilku wariantach kolorystycznych oraz o różnych specyfikacjach technicznych. Teraz wypadałoby napisać trochę o samej marce OnePlus, bo być może nie jest ona każdemu dobrze znana. Obecna jest ona na wielu światowych rynkach.  Jako że są to jej początki na polskim rynku jedyną firmą, która zajmuje się dystrybucją tych smartfonów, jest NTT System. Tego dostawcę możemy wyróżnić w szczególności pod względem wysokiej jakości produktów oraz samej formuły sprzedaży. Są to kluczowe kwestie, jeśli chodzi o klientów. Na chwilę obecną smartfony OnePlus są dostępne jedynie w sieciach E-commerce, czyli u detalistów prowadzących sprzedaż tylko i wyłącznie za pośrednictwem Internetu.

Wersje oraz ceny

Zapewne wiele osób zastanawia się jakie wersje tych telefonów będą dostępne w Polsce. O tym kilka słów poniżej. Jako pierwsze w polskich sklepach pojawią się: OnePlus 7 Pro Mirror Gray 6 GB RAM + 128 GB i 8 GB RAM + 256 GB oraz OnePlus 7 Pro Nebula Blue 8 GB RAM + 256 GB i 12 GB RAM+ 256 GB. Jednak to nie wszystko. Na polskich półkach sklepowych zobaczymy również takie modele jak: OnePlus 7 Mirror Gray 6 GB RAM + 128 GB i 8 GB RAM + 256 GB oraz OnePlus 7 Pro Almond 8 GB RAM + 256 GB. Jak wygląda sprawa cenowa oraz gdzie je można nabyć? Pojawiły się one w salonach x-kom w przedsprzedaży. Zamówienia można już składać, natomiast wysyłka odbywać się będzie po 3 czerwca. Oto jak kształtują się ceny za poszczególne modele:

– OnePlus 7 Pro 6 GB + 128 GB – 3099 zł,

– OnePlus 7 Pro 8 GB + 256 GB – 3299 zł,

– OnePlus 7 Pro 12 GB + 256 GB – 3599 zł,

– OnePlus 7 6 GB + 128 GB – 2449 zł,

– OnePlus 7 8 GB + 256 GB – 2649 zł.

Smartfony tej firmy to zupełna nowość na polskim rynku, jednak warianty proponowane przez producenta są dosyć atrakcyjne. Jeszcze jakiś czas temu za telefon z taką ilością pamięci trzeba było zapłacić dużo więcej niż dzisiaj. Jak widać wraz z rozwojem technologii, zmienia się także cena tych produktów – oczywiście na plus dla klienta.