OnePlus 7T już pod koniec września. Poznaj specyfikację smartfona

Ostatnimi czasy w sieci pojawiało się sporo informacji na temat premiery nowego modelu OnePlus 7T. Według zapowiedzi ma odbyć się ona jeszcze we wrześniu. Nieoficjalnie wiadomo, że data premiery to 26 września. Warto zwrócić uwagę na to, że jest to wcześniej niż w przypadku poprzednich modeli, ponieważ do tej pory premiery tego producenta odbywały się w październiku. Miejsce tegorocznej konferencji to New Delhi.

OnePlus 7T – specyfikacja

Znana jest również jego prawdopodobna specyfikacja. Według niej w tym modelu do naszej dyspozycji ma być ekran o przekątnej 6,55 cala wykonany w technologii Super AMOLED. Tył OnePlus 7t będzie matowy.

Dla porównania poprzednik, czyli OnePlus 7 był nieznacznie mniejszych rozmiarów. Diametralną różnicę z kolei mamy zauważyć, jeśli chodzi o tył urządzenia i aparaty, w jakie zostanie ono wyposażone. Podobno producent ma zdecydować się na potrójny aparat umieszczony na nowoczesnym, okrągłym module. A matryce tych aparatów to prawdopodobnie: 48, 16 oraz 12 Mpix. Na ten moment to już wszystko, co wiadomo o specyfikacji wspomnianego modelu.

OnePlus 7T Pro – będzie czy nie?

Jednak tego samego dnia na rynku ma pojawić się ulepszona wersja – OnePlus 7T Pro. Ma on mieć większy ekran bez notcha, a jego cechą charakterystyczną według zapowiedzi ma być wysuwany ze specjalnego modułu aparat frontowy. Możliwości fotograficzne w tym modelu mają być znacznie większe niż w wersji bez ”Pro”, a bateria ma być bardziej pojemna.

Może nie będzie to telefon z najwyższej cenowej półki, jednak warto się nim zainteresować, chociażby ze względu na spore możliwości fotograficzne.