Everything Apple Pro testuje wytrzymałość iPhone’ów 11. Robią wrażenie!

Najnowsze iPhone’y 11 zadebiutowały na rynku całkiem niedawno, bo kilka dni temu. Odpowiedzmy sobie zatem na pytanie, czy są one wytrzymałe? Dzisiejsza technologia idzie do przodu bardzo szybko. Co roku pojawia się w sprzedaży przynajmniej kilka nowych modeli, jednak nie wszystkie z nich są tak wytrzymałe, jakbyśmy sobie tego życzyli. W przypadku iPhone’ów możemy być pozytywnie zaskoczeni, ponieważ pod względem wytrzymałości radzą sobie bardzo dobrze.

iPhone 11 – testy wytrzymałościowe

Wśród nich są właśnie te wytrzymałościowe. Jeśli kupujemy telefon za kilka tysięcy złotych, to raczej każdy z nas chciałby mieć go jak najdłużej i jednocześnie oczekuje od niego, że będzie wytrzymały. W przypadku najnowszych iPhone’ów producent zapewnił, że będą one trwalsze niż poprzednicy. Jak się okazuje, wszystkie tego typu doniesienia się sprawdzają. Zweryfikowała to ekipa Everything Apple Pro.

Pierwsze upadki zarówno na plecki, krawędzie i ekranem do dołu telefony z Apple przetrwały bez problemu. Wystąpiły oczywiści zarysowania, jednak przy upadku jest to normalny stan rzeczy. Co ciekawe telefony bez większego szwanku wyszły również z upadku z większej wysokości. Po większej ilości prób upuszczania ich na posadzkę zaczęły po prostu pękać, jednak nie ma się co dziwić – po kilku upadkach materiał jest osłabiony i ulega zniszczeniu.

iPhone 11 podczas upadków z większych wysokości

Druga kwestia jest taka, że na testach urządzenia były upuszczane z nienaturalnych wysokości, czyli takich, z których my na co dzień nie korzystamy i jeśli już zdarza nam się upadek telefonu, to zazwyczaj jest to dużo niżej, dlatego tym bardziej telefony miały prawo pęknąć.

iPhone 11 i testy bez etui

Zwróćmy jeszcze tutaj uwagę na jeden szczegół, a mianowicie telefony były bez etui. Dzisiaj jednak zdecydowana większość z nas nosi smartfony w gumowych czy plastikowych pokrowcach, co właśnie ma za zadanie chronić telefon przed uszkodzeniami w razie upadku. Podsumowując, najnowsze iPhone’y są znacznie bardziej wytrzymałe niż poprzednie modele i podczas upadków w naturalnych, codziennych sytuacjach nie powinniśmy obawiać się o ich stan.