OnePlus 7T. 3 lata pracy nad pleckami się opłaciły

Za każdym razem, gdy kupujemy nowy telefon na pewno sprawdzamy jego parametry techniczne i zawsze zależy nam na tym, aby były jak najlepsze. Jednak same możliwości smartfona to nie wszystko, bo przecież jego wygląd jest równie ważny. Lepiej użytkuje się urządzenie, które nam się po prostu podoba. Jeśli zdecydujemy się na OnePlus 7t na pewno nie będziemy w tej kwestii zawiedzeni. Nie chodzi tutaj tylko i wyłącznie o sam kolor, ale także o inne kwestie. Jedną z nich jest to z jakich elementów zbudowane zostało urządzenie lub czy dobrze leży w dłoni. Niektórzy przy wyborze kierują się również wagą.

OnePlus 7t, czyli zupełnie inny tył

Przykładowo firmie OnePlus zajęło aż 3 lata wyprodukowanie w wersji ostatecznej smartfona, który jest wręcz idealny, a w zasadzie tył telefonu. Efekt był niesamowity już w OnePlus 6. W planach jest jednak model OnePlus 7t, gdzie plecki wyglądają jeszcze lepiej niż w przypadku poprzednika.

Mają zostać tutaj zastosowane matowe plecki z lekko metalicznym wykończeniem. Na zdjęciach prezentują się to naprawdę bardzo ładnie. Ponadto można zauważyć, że soczewki aparatów usytuowano wyżej.

OnePlus 7t – nowość na rynku

Na pewno są tacy, którym będzie się to podobać, ale pewnie też znajdą się Ci, którzy będą przeciwnikami tego typu rozwiązań, gdyż nie ma tutaj już tak minimalistycznego projektu. Jednak trzeba przyznać producentom, że jest to pewnego rodzaju nowość, która być może znajdzie swoje uznanie na rynku. O specyfikacji OnePlus 7t pisaliśmy juz wcześniej.

Na ten moment trudno jednak to dokładnie ocenić, ponieważ nie widzieliśmy telefonu na żywo. Dzisiaj coraz częściej producenci telefonów decydują się na niekonwencjonalne rozwiązania udowadniając tym samym jak szybko świat telefonii idzie do przodu.