Sklep Internetowy Huawei już otwarty

Wczoraj miała miejsce premiera najnowszych smartfonów od Huawei. Jednak to nie jedyne ważne wydarzenie w tym dniu, bo uruchomiony został również sklep Internetowy huawei.pl. Według informacji od producenta w sklepie tym znajdziemy wszystkie urządzenia dostępne na polskim rynku. Poza nimi dostępne będą również produkty na wyłączność huawei.pl.

Huawei.pl – gratis

Otwarcie nowego sklepu budzi na pewno wiele emocji tym bardziej, że dla fanów piłki nożnej czeka niezwykle atrakcyjna niespodzianka. Zapewne większość wie, że polskim ambasadorem marki Huawei jest kapitan Reprezentacji Polski w piłce nożnej Robert Lewandowski. Właśnie z tego względu mamy okazję otrzymać gratis koszulkę Reprezentacji Polski właśnie z autografem Roberta. Aby tak się stało w nowym sklepie Internetowym do 25 września wystarczy kupić smartfona Huawei P30 Pro.

Jednak nie jest to jedyna forma na przyciągnięcie klientów, bo w sklepie Huawei możemy znaleźć wiele promocji.

Huawei.pl – lista przecenionych produktów w sklepie Huawei

Poniżej lista produktów ze sklepu huawei.pl wraz z cenami:

  • Huawei Mate 20 Pro – 1499 złotych,
  • Huawei P20 lite – 599 złotych,
  • ultrabook Huawei Matebook D 15.6” 2018 i5/8GB/128GB + 1TB MX150 2 GB – 2299 złotych,
  • tablet Huawei M5 lite 10” 32GB WiFi – 899 złotych,
  • tablet Huawei M5 lite 8” WiFi – 699 złotych,
  • opaska sportowa Huawei Band 2 Pro – 99 złotych,
  • drukarka do zdjęć Huawei CV80 + 5 arkuszy papieru – 249 złotych,
  • przenośny głośnik Bluetooth Huawei Mini CM510 – 79 złotych.

Jeśli wśród tych produktów nie ma niczego co by nas zainteresowało jest jeszcze jedna opcja.

Kupon rabatowy na Huawei.pl

Wystarczy tylko zarejestrować się w sklepie między 19, a 25 września przy użyciu ID Huawei. Pozwoli nam to na odebranie rabatu w wysokości 10% na inne urządzenia, które nie znajdują się na liście powyżej.

Otrzymany kupon rabatowy możemy wykorzystać do 13 października. Jeśli jakikolwiek zakup by nam się nie udał możemy zwrócić go za darmo w ciągu 15 dni bez podawania przyczyny. Utworzenie takiego sklepu pozwoli na wygodniejsze zakupy klientom, a co za tym idzie zyski powinny pójść w górę.