Smart Car w T-mobile

Nowość, czyli Smart Car w T-mobile. Dzięki temu urządzeniu zawsze będziemy wiedzieć gdzie jest nasz samochód oraz co się z nim dzieje. Ponadto będziemy na bieżąco informowani jaka jest jego lokalizacja oraz gdzie było. Dostaniemy również informacje w przypadku próby holowania lub uderzenia. Smart Car da nam również znać, jeśli ktoś będzie chciał ukraść nasz pojazd. Bardzo ciekawą opcją jest również, że zostaniemy odrazu poinformowani o tym, gdy pojawi się jakaś usterka.

Wi-fi w samochodzie dzięki Smart Car

Urządzenie Smart Car w dodatku ma możliwość udostępnienia Internetu innym pasażerom, którzy przebywają w samochodzie w postaci wi-fi.

Jak skorzystać z usługi Smart Car od T-Mobile?

W jaki sposób sprawić, aby nasz samochód stał się smart? Jest to bardzo proste. W pierwszej kolejności musimy sprawdzić czy nasz samochód jest kompatybilny z urządzeniem Smart Car. W tym celu musimy zweryfikować to na stronie T-Mobile wybierając parametry naszego pojazdu.

System automatycznie po chwili da nam informację czy możemy korzystać z tego urządzenia. Najważniejsze jest, aby auto posiadało złącze OBD-II. Następnie ze Sklepu Play lub App Store musimy pobrać darmową aplikację, aby zsynchronizować urządzenie. Nie ma konieczności bycia klientem T-mobile. Jeśli mamy już aplikację na naszym telefonie wystarczy teraz tylko podłączyć Smart Car w odpowiednim miejscu w samochodzie i cieszyć się lokalizacją i innymi informacjami na bieżąco.

Ile kosztuje usługa SmartCar w T-Mobile?

Koszt takiego urządzenia to 29,99 zł miesięcznie wraz z 10 GB Internetu. Cena ta dotyczy klientów indywidualnych. Z kolei, jeśli chodzi o tych biznesowych to koszt na miesiąc wynosi 35 zł z tym, że jest tam 20 GB transferu danych. Musimy również uiścić opłatę na początku w wysokości 19 zł – w przypadku klientów indywidualnych opłata na start wynosi tylko 1 zł. W obu przypadkach umowa podpisywana jest na 24 miesiące.