Nowość w Play – Motorola One Vision

W ofercie sieci Play pojawił się nowy smartfon. Jest to Motorola One Vision. Operator oferuje go bez umowy w ramach abonamentów lub oferty Mix. Jak to wygląda cenowo?

Znamy cenę Motoroli One Vision w Play

Cena jest już oczywiście znana i za telefon Motorola One Vision bez abonamentu oraz bez simlocka w sieci Play będziemy musieli zapłacić 1299 zł. Zaletą tej oferty jest to, że kwota ta może zostać rozłożona na 10 rat 0%. W co wyposażono nowy model?

Motorola One Vision – dane techniczne

Zacznijmy od ekranu One Vision. Ma on przekątną 6,3 cala i jest panoramiczny w proporcjach 21:9. Sercem Motoroli jest ośmiordzeniowy procesor Exynos 9609 2,20 GHz. Jeśli chodzi o pamięć wewnętrzną to w zależności od wersji jest to 4 lub 128 GB.

Ponadto telefon został wyposażony w dwa aparaty tylnie o matrycach 48 oraz 5 Mpix i jeden przedni przeznaczony do robienia selfie o matrycy 25 Mpix. Całość pracuje na systemie Android 9.0 Pie. W dodatku wyposażono go w slot na karty pamięci micro SD o maksymalnej pojemności 256 GB, Bluetooth 5.0 LE, NFC, oraz wejście minijack 3,5 mm.

Motorola One Vision abonamencie Play lub bez

Model ten w przypadku zakupu na abonament w Play możemy otrzymać już za 1 zł. Dotyczy to np. Elastycznej Formuły MIX L (50/100 zł za kontraktowe doładowanie) lub abonamentu Play M z dopłatą 50 zł.

Jednak oferta sieci Play na to urządzenie nie jest jedyną na rynku, bo inny operator – Red Bull Mobile również przygotował taką ofertę dla swoich klientów. Tutaj za telefon możemy zapłacić już od 6 zł na start, jednak wtedy będziemy musieli płacić 199 zł miesięcznie za abonament. O wiele bardziej korzystnym rozwiązaniem wydaje się być zapłacenie w momencie odbioru telefonu 86 zł przez co miesięczna opłata za abonament wyniesie 110 zł.

Prosta zależność i warianty cenowe

Wychodzi więc na to, że im więcej zapłacimy za samo urządzenie na start tym mniejszy będzie abonament i odwrotnie – na im wyższą opłatę miesięczną się zdecydujemy tym mniej będziemy musieli zapłacić przy odbiorze telefonu. Poniżej znajdują się możliwe warianty dla urządzenia Motorola One Vision w pakiecie Solo M:

  • 1 zł na start – 105 zł miesięcznie,
  • 189 zł na start – 95 zł miesięcznie,
  • 429 zł na start – 85 zł miesięcznie,
  • 769 zł na start – 65 zł miesięcznie.

Co ciekawe w sieci Play zostały również zmienione ceny innych modeli marki Motorola. Możesz sprawdzić także ofertę Plusa z Motorolą One Vision.