Motorola One Vision od Plusa wraz z zestawem szkolnym za 1 zł

W związku z tym, że nowy rok szkolny zbliża się wielkimi krokami niektórzy operatorzy komórkowi dodali do swojej oferty atrakcyjne promocje. Chciałbym tutaj przedstawić tą od Plusa. Zamawiając u tego operatora Motorolę One Vision w abonamencie odbierzemy zestaw szkolny zupełnie za darmo, a za samego smartfona na start zapłacimy tylko 1 zł.

100 zł na przybory szkolne w Empiku i PlusieJednak to jeszcze nie wszystko, bo dodatkowo otrzymamy darmowy bon do wykorzystania na dowolne zakupy na empik.com o wartości 100 zł. Oto przykład abonamentu w Plusie, w którym wspomniany telefon kosztuje 1 zł. Dla porównania sprawdź ofertę na telefon Motorola One Vision w Play.

Ile za abonament w Plusie z telefonem Motorola One Vision?

W ramach tej oferty otrzymamy rozmowy do wszystkich sieci bez limitu. Tak samo będzie z wiadomościami sms i mms. A w dodatku do naszej dyspozycji będzie 12 GB transferu danych do wykorzystania na terenie naszego kraju oraz 4,2 GB w krajach UE. Umowę podpisujemy na 24 miesiące, a jej koszt to tylko 50 zł miesięcznie.

Taki abonament jest bardzo atrakcyjny, jednak należy pamiętać, że do tej opłaty musimy doliczyć jeszcze miesięczną ratę za urządzenie. Mamy tutaj wybór, bo mogą być to dwa warianty – 24 lub 36 rat.

Motorola One Vision w Plusie z niewielką opłatą abonamentową

Jeśli zdecydujemy się na większą liczbę rat koszt jednej z nich wyniesie 36 zł co daje nam łącznie z opłatą za abonament wydatek rzędu 86 zł na miesiąc. Warto pamiętać o tym, że tylko i wyłącznie do tego modelu smartfona otrzymamy zestaw szkolny za darmo. Tego typu promocja na pewno przyciągnie klientów, którzy wraz z telefonem mogą otrzymać przydatne przybory do szkoły dla swoich dzieci.