Play Homebox nowy abonament w Play

Jeszcze jakiś czas temu ze smartfonów korzystało znacznie mniej ludzi niż teraz. Można to zauważyć chociażby idą ulicą, kiedy każdy jest wpatrzony w ekran telefonu. Przez to musiało się zmienić również podejście operatorów. Oferowane pakiety są coraz bardziej atrakcyjne, a w ramach abonamentów otrzymujemy coraz więcej danych komórkowych. Ostatnio zostało to zauważone przez sieć Play. Dzięki temu we wszystkich abonamentach od Play zwiększono jeszcze bardziej ilość danych komórkowych, jednak przez to w górę poszła także ich dotychczasowa cena. Warto dodać, że zmiany te dotyczą klientów indywidualnych.

Nowa oferta Play Homebox

W sieci zawitał całkiem nowy wariant abonamentowy, którym jest Play Homebox. Co on dokładnie obejmuje? Szczególną uwagę klientów zwraca tutaj przede wszystkim wcześniej wspomniana już ilość danych komórkowych. Decydując się na ten pakiet otrzymamy 35 GB internetu z pełną prędkością. Jednak to nie wszystko, bo w abonamencie otrzymamy również drugą kartę SIM, którą możemy wykorzystać w innym, dowolnym urządzeniu. Na niej do naszej dyspozycji będzie 150 GB danych komórkowych na pełnej prędkości. Wszystko to dotyczy oczywiście jednego abonamentu.

Play Homebox – Nie tylko internet

Jak wiadomo sam Internet to byłoby trochę za mało, dlatego otrzymamy także nielimitowane rozmowy na telefony komórkowe i stacjonarne oraz również bez limitu wiadomości sms i mms. W dodatku dostaniemy podstawowy pakiet kanałów w Play Now, a także muzykę w aplikacji ”Tidal”, aż 6 miesięcy bez opłat.

Play Homebox – cennik

Jeśli chodzi z kolei o wysokość opłat w tej taryfie prezentuje się ona w następujący sposób:

W abonamencie Homebox dla jednej osoby zapłacimy 75 zł na miesiąc, w abonamencie dla dwóch osób opłata miesięczna będzie wynosić 60 zł za osobę, a w przypadku abonamentu ”Rodzina” będziemy musieli zapłacić 50 zł za osobę na miesiąc. Do zachęcie klientów, aby skorzystać z oferty z dwoma kartami SIM wprowadzono dodatkowo promocję.

Decydując się na formułę DUET lub RODZINA będziemy mogli dobrać smartfon za 1 zł oraz smartfon dla drugiej osoby, aż 500 zł taniej. Przy wyborze mamy możliwość skorzystania z gotowych już zestawów lub możemy stworzyć własny, w którym przykładowo zamiast telefonu otrzymamy elektryczną hulajnogę.

Modyfikacja ofert przez sieci komórkowe staje się coraz bardziej popularna. Jednak nie idzie już to tylko w kierunku niższej ceny, a wraz z większą ilością oferowanych usług wzrasta także cena. Jednak zazwyczaj warto zapłacić trochę więcej, a mieć więcej danych komórkowych w pakiecie.