Mini 9 – oferta prepaid od Virgin Mobile

Oferta na kartę #Mini 9 od operatora komórkowego Virgin Mobile to sporo atrakcyjnych możliwości za niewielką kwotę miesięcznie. Oferta polega na doładowaniu konta co miesiąc na 9 zł, za co otrzymujemy 300 minut do wygadania na połączenia komórkowe oraz stacjonarne, 300 SMS-ów darmowych do każdej sieci, a także pakiet 1GB na miesiąc. Jest to całkiem sporo biorąc pod uwagę, że operator chce tylko 9 złotych za taką usługę.

#Mini 9 – Pakiet bez podpisywania umowy

Ogromną zaletą pakietu #Mini 9 jest…

Więcej

T-Mobile z rodziną masz taniej! Sprawdzamy ofertę.

Wielu operatorów zaczęło tworzyć oferty rodzinne lub grupowe. Ma to oczywiście na celu przyciągnięcie do siebie jak największej ilości klientów. Niedawno opisywaliśmy podobną ofertę od Play (link na końcu artykułu). We wrześniu również T-Mobile wystartował z ofertą rodzinną. Im więcej osób włączysz do oferty, tym więcej oszczędzisz. Sprawdźmy jak jest w rzeczywistości.

Co otrzymujemy w ofercie rodzinnej od T-Mobile?

Najniższy abonament w tej ofercie od T-Mobile wyniesie 35 zł. Aby tak było należy dołączyć 3 osoby. W przypadku gdy z…

Więcej

3 miesiące abonamentu za 0 zł od Virgin Mobile

Virgin Mobile chcąc zachęcić potencjalnych klientów do skorzystania z ich oferty daje 3 miesiące abonamentu gratis. Czy ta promocja jest spowodowana kiepskimi wynikami operatora na rynku? Co raz więcej osób przenosi numer do innych sieci. Najważniejsze, że skorzystać na tym mogą klienci.

Oferta od Virgin Mobile dotyczy abonamentu bez telefonu. Promocja jest dostępna do 9 listopada tego roku, dlatego należy decydować się jak najszybciej. Mogą skorzystać z niej także osoby, które chcą przejść z systemu prepaid na abonament. Jeśli…

Więcej

Wakacje od rat w Orange. Smartfon za darmo przez pół roku

W promocji Wakacje od rat w Orange mamy do dyspozycji wiele modeli smartfonów, za które przez pół roku nie będziemy musieli zapłacić ani złotówki. Jeśli zaś przeniesiemy numer z innej sieci otrzymamy dodatkowo 3 miesiące abonamentu gratis. Możemy skorzystać z różnego rodzaju abonamentów od Orange.

Plan Komórkowy Podstawowy i Samsung Galaxy S9

Oszacujmy ile będziemy musieli zapłacić za Samsunga Galaxy S9+ dual SIM. Koszt abonamentu w Orange to 69,99 zł. Rata za smartfona wynosi 0 zł przez pierwsze 6 miesięcy….

Więcej

T-mobile bez limitu z Samsungiem Galaxy A6 plus słuchawki

Oferta promocyjna od T-mobile ze słuchawkami Marshall i Samsungiem Galaxy A6. Koszt abonamentu wynosi 90 zł. W ramach tej opłaty otrzymujemy rozmowy i wiadomości tekstowe oraz mms’y bez ograniczeń. Bez limitu danych możemy korzystać z internetu w telefonie. W krajach Unii Europejskiej pakiet danych wynosi 5,2 GB a 1 GB jest za darmo.

Smartfona Samsung Galaxy A6 w T-mobile otrzymamy już za 1 zł. Telefon posiada 5.6 calowy ekran, pamięć 32 GB, procesor Samsung Exynos 7870. Model ten posiada…

Więcej

“Darmowe GB po doładowaniu” czyli nowa oferta od T-mobile na kartę

Wielu Klientów ogranicza korzystanie z internetu na smartfonach z obawy przed straceniem pełnej prędkości. Faktycznie, częste doładowywanie konta może być uciążliwe, szczególnie w sytuacji gdy trzeba szybko coś sprawdzić w internecie. Tutaj na przeciw problemowi wychodzi T-mobile ze swoją nową ofertą na kartę “Darmowe GB po doładowaniu”. Co należy zrobić aby skorzystać z oferty? Przeczytaj!

Jak skorzystać z oferty “Darmowe GB po doładowaniu” od T-mobile?

Pierwszym krokiem jest zakupienie Startera T-mobile w cenie 5 zł z bonusem 7 GB na 7 dni…

Więcej

Video bez limitu od T-mobile na kartę czyli Supernet Video

T-mobile dobrze wie jak zachęcić młodych i mobilnych do skorzystania z ich oferty na kartę. Za 5 zł otrzymasz bowiem dostęp do filmów, seriali i teledysków przez 5 dni bez wykorzystywania pakietu. Możesz zatem oglądać swoje ulubione programy, teledyski, filmy czy seriale w każdym miejscu bez obawy o wyczerpanie limitu danych. Do wykorzystania w tym pakiecie jest także dodatkowo 1 GB internetu na surfowanie po sieci.

W ofercie Supernet Video do woli możemy korzystać z serwisów:

  • Youtube,
  • Netflix,
Więcej

Plus zachęca do ich oferty plecakami

Nietypowa promocja w sieci Plus. Operator chce zachęcić osoby, które obecnie posiadają numer w Plusie na kartę do przejścia na abonament lub MIX. Za takie działanie, klient otrzyma plecak marki SemiLine. Promocja dotyczy także osób przenoszące numer z innych sieci.

Jakie są warunki promocji w Plusie?

Aby otrzymać gratisowy plecak należy wybrać jedną z ofert abonamentowych lub MIX za co najmniej 40 zł miesięcznie.

Do wyboru są tylko 4 modele plecaków SemiLine. Klient będzie mógł je zamówić po…

Więcej

2 routery Huawei w cenie 1 od Play

Nowa promocja sieci komórkowej Play. Przy zakupie routera stacjonarnego Huawei B310, klienci otrzymają gratis router mobilny E5573cs oba marki Huawei.

Oferta dostępna jest zarówno w abonamencie jak i osobno. W abonamencie Play Internet 50 GB należy liczyć się z kosztem 49,99 zł miesięcznie. Urządzenia otrzymujemy wówczas za złotówkę. Gdy zaś chcemy posiadać samo urządzenie to musimy przygotować 449 zł.

Huawei B310 jest urządzeniem bardzo wysoko ocenianym, szczególnie biorąc pod uwagę jego atrakcyjną cenę. Warto jednak rozważyć zakup routera samemu gdyż możemy go…

Więcej

Telefony bez abonamentu na raty! Nowa propozycja od sieci PLAY

Operator PLAY jako jeden z nielicznych na rynku ma do zaproponowania osobom zainteresowanym nie tylko ofertę abonamentową i na kartę, ale również możliwość zakupu samych telefonów komórkowych na raty. To z pewnością ukłon w stronę Klientów, którzy mają już umowę, ale chcą zakupić nowoczesny sprzęt w wygodnej, ratalnej formie. Pomysł tego rodzaju jest z pewnością atrakcyjny zwłaszcza dla ludzi oszczędnych bądź mniej majętnych, którym trudno jednorazowo wydać większą sumę na smartfona.

Wśród szerokiej palety produktów, każdy znajdzie coś…

Więcej