Samsung Galaxy S10 i S10+ nawet 1000 zł taniej u operatorów

Producenci telefonów od czasu do czasu organizują różnego rodzaju promocje, które mają za zadanie przyciągnąć klientów. Tak obecnie jest w przypadku firmy Samsung. Możemy otrzymać nawet 1000 zł zwrotu u operatorów za zakup dwóch modeli – Samsunga Galaxy S10 i Samsunga Galaxy S10+.

Samsung – zniżka za stary telefon

Wspomniany zwrot otrzymamy wtedy, gdy przy zakupie nowego urządzenia zdecydujemy się na odsprzedanie naszego starego smartfona. Warto pamiętać, że aby skorzystać z promocji zakupu należy dokonać do dnia 3 listopada lub do momentu wyczerpania zapasów. Jednak sam zakup to nie wszystko, bo otrzymanie zwrotu wiąże się z wykonaniem kilku prostych kroków. Jakich?

Jak skorzystać z promocji na Samsunga Galaxy S10?

Pierwszy z nich do oczywiście zakup Samsunga Galaxy S10 i S10+ oraz jego aktywacja do dn. 6 listopada 2019 roku. Następnie musimy w aplikacji Samsung Members wypełnić specjalny formularz umożliwiający nam skorzystanie z promocji. Teraz będziemy musieli poczekać 14 dni, po czym we wspomnianej aplikacji ujrzymy voucher o wartości 1000 zł. Kolejny krok to wycena naszego starego smartfona oraz podanie jego ceny na stronie: ”wycena.samsung.pl”. Dodatkowe 1000 zł otrzymamy wtedy, gdy aktywujemy wcześniej otrzymany voucher.

Powinniśmy oczekiwać na kuriera, który bezpłatnie odbierze nasze stare urządzenie. Gdy zostanie ono dostarczone do partnera promocji następnie zostanie sprawdzony jego stan techniczny. Jeśli wszystko przebiegnie w pomyślny sposób pieniądze w ciągu kilku dni znajdą się na naszym koncie bankowym. Tego typu ”ruch” ze strony firmy Samsung to znakomita okazja, aby przyciągnąć klientów, a przy okazji dać im szanse na zaoszczędzenie sporej ilości pieniędzy – jak wiadomo modele Samsung Galaxy S10 i Samsung Galaxy S10+ do najtańszych nie należą.