Najnowszy abonament O! Swobodna! w sieci OTVARTA

Sieć OTVARTA jest na rynku dopiero od pewnego czasu. Faktem jest jednak, że wraz z biegiem czasu poszerza swoją ofertę, aby coraz bardziej zadowalać swoich klientów. Najnowsza oferta – abonament o nazwie O! Swobodna! Jest niezwykle atrakcyjna nie tylko, jeśli chodzi o zakres usług, ale też o cenę.

Co obejmuje abonament w sieci OTVARTA?

Co klienci otrzymać w ramach abonamentu w sieci Otvarta? Po pierwsze są to nielimitowane rozmowy na telefony komórkowe do wszystkich sieci oraz na telefony stacjonarne. Oprócz tego do naszej dyspozycji będą także bez limitu wiadomości sms i mms. Zaskoczeniem może być ilość Internetu jaki oferuje nam ten operator, bo jest go aż 21 GB. Jednak jest to paczka do wykorzystania w kraju, za granicą niestety nie mamy nic jeśli chodzi o sam Internet. Sama umowa podpisywana jest na czas nieokreślony, a jej miesięczny koszt to 29,99 zł.

Inne promocje w sieci OTVARTA

Jeśli jesteśmy osobą, która przenosi numer do tej sieci to otrzymamy bonus, którym jest 31 GB danych komórkowych zupełnie za darmo. Sieć zapewni nam także HD Voice oraz bezpłatny pakiet wakacyjny roamingu. To jednak jeszcze nie wszystko, jeśli chodzi o promocję w tej sieci, bo jeżeli chcemy otrzymać dodatkowe 10 GB Internetu musimy przenieść swój numer do końca wakacji. Trzeba przyznać, że jak na tak stosunkowo młodą sieć komórkową OTVARTA robi wszystko, aby przyciągnąć do siebie jak największą liczbę klientów.