iPhone XR do wygrania w nju mobile

Nju mobile – jak wziąć udział w konkursie?

Jednym z warunków udziału w konkursie Nju Mobile jest doładowanie swojego konta na kartę za pośrednictwem strony Internetowej: http://doladowania.njumobile.pl. To jednak nie wszystko, bo musimy jeszcze udzielić odpowiedzi na następujące pytanie: ”W nju im dłużej jesteś, tym masz więcej GB. A Ty, czego chciałbyś mieć więcej z upływem czasu i dlaczego?” Nasza odpowiedź nie może przekraczać 300 znaków.

Nju mobile – oferta

Oferta na kartę w tej sieci komórkowej prezentuje się w następujący sposób. Doładowując swoje konto co miesiąc dostaniemy do dyspozycji nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci zarówno na numery komórkowe jak i stacjonarne. Tak samo sytuacja wygląda z wiadomościami sms i mms. Jednym słowem jest to propozycja bez limitu. Do tego wszystkiego operator przewidział dla nas jeszcze paczkę Internetu – 10 GB w kraju oraz 2,4 GB na terenie Unii Europejskiej. W tym przypadku nie musimy oczywiście podpisywać umowy.

Nju mobile – nagrody

Przejdźmy teraz do nagród. Mamy możliwość wygrania trzech iPhone’ów XR, dziesięć telefonów Samsung Galaxy S10e oraz aż 50 doładowań każde o wartości 50 zł. Odpowiedzi powinniśmy udzielić najpóźniej do 22 listopada. Po upływie tego czasu nie będzie już takiej możliwości. Taka promocja to na pewno dość łatwy sposób na to, aby otrzymać ciekawe nagrody w postaci solidnego sprzętu i darmowych doładowań.