Teraz więcej Internetu dla przenoszących numer do sieci OTVARTA

Jeśli do dnia 31 grudnia zdecydujemy się na przeniesienie numeru na abonament do sieci OTVARTA to otrzymamy prawie dwa razy więcej Internetu. Operator daje nam 21 GB, a nie tak jak było to do tej pory tylko 11 GB. Co będzie do naszej dyspozycji w ramach wspomnianego abonamentu?

OTVARTA – abonament O! Najlepsza!

Dostaniemy nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci na numery stacjonarne i komórkowe. Niestety w tym przypadku nie przewidziano żadnego pakietu wiadomości sms i mms, dlatego też będziemy musieli za nie dodatkowo płacić. Jak już wcześniej wspomniałem mamy tutaj do wykorzystania aż 21 GB transferu danych w kraju. Jeśli chodzi o Internet za granicą to nie został on uwzględniony w tej ofercie. Umowa podpisywana jest na czas nieokreślony, a koszt abonamentu O! Najlepsza! wynosi tylko 13,99 zł. Warto pamiętać o tym, że przy przenoszeniu numeru operator pobierze od nas jednorazową opłatę aktywacyjną, która wynosi 24 zł. Promocja dotyczy zarówno firm jak i osób fizycznych.

OTVARTA – dodatkowy Internet na zawsze

Wspomniana paczka dodatkowego Internetu będzie obowiązywać przez cały okres umowy, a jedynym warunkiem jest tylko przeniesienie numeru do tej sieci nie później niż 31 grudnia 2019. Jedynym powodem z jakiego promocja mogłaby zostać anulowana jest zmiana taryfy na inną. Z powyższej oferty nie możemy skorzystać, jeśli zalegamy z jakimikolwiek płatnościami u operatora. Dodatkowy transfer danych na pewno zachęci kolejnych klientów do przeniesienia numeru. Jest to znakomita okazja, aby otrzymać coś praktycznie za darmo.