10 GB internetu w pakietach internetowych Virgin Mobile

Od wczoraj w Virgin Mobile dostępna jest promocja na pakiety internetowe. Każdy użytkownik kupujący starter w Virgin Mobile, otrzyma dodatkowe 10 GB danych komórkowych. Dotyczy to zarówno starterów zakupionych za pośrednictwem Internetu jak również w punktach sprzedaży.

Koszt zakupu startera Virgin Mobile to tylko 5 zł. Po jego uruchomieniu w telefonie automatycznie otrzymamy promocyjne 10 GB Internetu. Warto wiedzieć, że jeżeli mamy wykupiony już jakiś inny pakiet to ten w promocji będzie wykorzystywany w pierwszej kolejności niezależnie od tego jaką ofertę mamy uruchomioną.

30 dni ważności konta w Virgin Mobile 

Należy, jednak pamiętać, że cały promocyjny pakiet internetu w Virgin Mobile jest ważny przez 30 dni od momentu jego aktywacji. Są jednak pewne wyjątki, ponieważ w przypadku, gdy na nowej karcie w trakcie tych 30 dni zostanie aktywowany jeden z pakietów 3w1, które dostępnie są w taryfie ”Chcę wszystko” to ważność promocyjnego pakietu Internetu ulegnie zmianie i automatycznie zostanie ona dostosowana do pakietu, na który się zdecydujemy.

Dla przykładu wygląda to dokładnie tak, że jeśli wykorzystamy np. 2 GB z promocyjnego pakietu i zdecydujemy się na zakup jednego z pakietów oferowanych przez Virgin Mobile to ważność danych komórkowych z promocji, które pozostały nam do wykorzystania automatycznie przedłuży się o kolejne 30 dni. Jeśli zdecydowaliśmy się na zakup promocyjnego starteru jeszcze przed dniem wprowadzenia oferty to pakiet promocyjny został aktywowany w momencie, gdy cała promocja się rozpoczęła.

Obowiązkowa rejestracja numeru Virgin Mobile

Warto pamiętać o tym, że konieczne jest zarejestrowanie numeru w Virgin Mobile na dane osoby, która będzie z niego korzystać. Można dokonać tego bezpośrednio u operatora lub też w miejscu zakupu nowej karty SIM. Mimo tego, że pakiet ważny jest tylko przez 30 dni na pewno może sprawić, że nie będziemy musieli oszczędzać tak swoich danych komórkowych.

Twoja ocena

Zostaw komentarz