10 GB internetu w pakietach internetowych Virgin Mobile

Od wczoraj w Virgin Mobile dostępna jest promocja na pakiety internetowe. Każdy użytkownik kupujący starter w Virgin Mobile, otrzyma dodatkowe 10 GB danych komórkowych. Dotyczy to zarówno starterów zakupionych za pośrednictwem Internetu jak również w punktach sprzedaży.

Koszt zakupu startera Virgin Mobile to tylko 5 zł. Po jego uruchomieniu w telefonie automatycznie otrzymamy promocyjne 10 GB Internetu. Warto wiedzieć, że jeżeli mamy wykupiony już jakiś inny pakiet to ten w promocji będzie wykorzystywany w pierwszej kolejności niezależnie od tego jaką ofertę mamy uruchomioną.

30 dni ważności konta w Virgin Mobile 

Należy, jednak pamiętać, że cały promocyjny pakiet internetu w Virgin Mobile jest ważny przez 30 dni od momentu jego aktywacji. Są jednak pewne wyjątki, ponieważ w przypadku, gdy na nowej karcie w trakcie tych 30 dni zostanie aktywowany jeden z pakietów 3w1, które dostępnie są w taryfie ”Chcę wszystko” to ważność promocyjnego pakietu Internetu ulegnie zmianie i automatycznie zostanie ona dostosowana do pakietu, na który się zdecydujemy.

Dla przykładu wygląda to dokładnie tak, że jeśli wykorzystamy np. 2 GB z promocyjnego pakietu i zdecydujemy się na zakup jednego z pakietów oferowanych przez Virgin Mobile to ważność danych komórkowych z promocji, które pozostały nam do wykorzystania automatycznie przedłuży się o kolejne 30 dni. Jeśli zdecydowaliśmy się na zakup promocyjnego starteru jeszcze przed dniem wprowadzenia oferty to pakiet promocyjny został aktywowany w momencie, gdy cała promocja się rozpoczęła.

Obowiązkowa rejestracja numeru Virgin Mobile

Warto pamiętać o tym, że konieczne jest zarejestrowanie numeru w Virgin Mobile na dane osoby, która będzie z niego korzystać. Można dokonać tego bezpośrednio u operatora lub też w miejscu zakupu nowej karty SIM. Mimo tego, że pakiet ważny jest tylko przez 30 dni na pewno może sprawić, że nie będziemy musieli oszczędzać tak swoich danych komórkowych.