Sieć T-mobile jest bardzo znana na polskim rynku, a to głównie dlatego, że dla swoich klientów ma bardzo szeroką i atrakcyjną ofertę. Jeśli jeszcze nie jesteśmy jej klientem możesz bez żadnego problemu przenieść tam swój numer i cieszyć się ofertą T-mobile.

3 sposoby na przeniesienie numeru do T-mobile

Pierwszy z nich to wypełnienie specjalnego formularza dostępnego na stronie Internetowej, drugi to udanie się do jednego z wielu salonów z sprzedaży. Przenieść numer do T-mobile możemy także telefonicznie dzwoniąc pod specjalny numer.

Przeniesienie numeru do T-mobile bez wychodzenia z domu

Jeśli zdecydujemy się na przeniesie numeru drogą elektroniczną to w pierwszej kolejności musimy wejść na stronę główną sieci T-mobile, a następnie najechać na pole dostępne w pasku ”Oferta”, po czym należy kliknąć ”Przenieś numer.” Teraz musimy zadecydować czy chcemy ofertę z telefonem czy bez telefonu oraz jaki ma być typ umowy, chodzi tutaj o to czy chcemy nową umowę czy przedłużamy swoją dotychczasową.

Kolejny krok to wybór jednego z dostępnych w ofercie abonamentów. Po tym w zależności na jaki wariant się zdecydowaliśmy – jeśli jest to ten bez telefonu naszym oczom ukarze się koszyk, z kolei, jeżeli jest z telefonem będziemy mogli wybrać interesujące nas urządzenie.

Teraz ważne jest, aby wybrać ”Chcę przenieść swój numer do T-mobile”, bo przecież taka opcja nas interesuje. Mamy możliwość dokupienia dodatkowych usług. Warto też w kolejnym kroku zaznaczyć zgodę marketingową na przetwarzanie danych osobowych. Pozwoli nam to na uzyskanie rabatu w wysokości 5 zł. Kolejnym krokiem jest już tylko wpisanie do kwestionariusza wszystkich naszych danych osobowych.

Otrzymamy potwierdzenie złożenia zamówienia na nasz adres e-mail. Nie pozostaje nam nic innego jak czekać na kuriera, który wraz ze wszystkimi niezbędnymi dokumentami, kartą SIM oraz wybranym telefonem powinien zjawić się u nas w ciągu kilku dni roboczych od złożenia zamówienia.

W obecności kuriera podpisujemy wszystkie dokumenty, a ponadto warto sprawdzić czy urządzenie jest w pełni sprawne. Przyspieszy to znacznie ewentualny proces reklamacyjny.

Przeniesienie numeru w salonie T-mobile

Decydując się na przeniesienie numeru w salonie T-mobile należy jedynie udać się do jednego z nich, a następnie wypełnić specjalny formularz w obecności konsultanta. Po podpisaniu wybieramy telefon. Zaletą tego rozwiązania jest to, że możemy obejrzeć urządzenie z bliska. Trzeba tylko pamiętać o tym, aby zabrać ze sobą dowód osobisty. Nasz numer w tym przypadku zostanie przeniesiony w ciągu 6 godzin od podpisania umowy.

Telefoniczne przeniesienie numeru do T-mobile

Trzecia opcja to przeniesienie numeru telefonicznie. Aby to zrobić trzeba zadzwonić na infolinię sprzedażową, a następnie podać wszystkie dane, o które poprosi nas konsultant po czym wybrać interesujący nas telefon. Dalej proces wygląda bardzo podobnie jak przy przenoszeniu numeru przez Internet. Zostanie umówiony kurier, który dostarczy nam sprzęt i umowę pod wskazany adres.