Mini 9 – oferta prepaid od Virgin Mobile

Oferta na kartę #Mini 9 od operatora komórkowego Virgin Mobile to sporo atrakcyjnych możliwości za niewielką kwotę miesięcznie. Oferta polega na doładowaniu konta co miesiąc na 9 zł, za co otrzymujemy 300 minut do wygadania na połączenia komórkowe oraz stacjonarne, 300 SMS-ów darmowych do każdej sieci, a także pakiet 1GB na miesiąc. Jest to całkiem sporo biorąc pod uwagę, że operator chce tylko 9 złotych za taką usługę.

#Mini 9 – Pakiet bez podpisywania umowy

Ogromną zaletą pakietu #Mini 9 jest to, że jest samoodnawialny. Nie musimy podpisywać żadnej umowy z Virgin Mobile. Wystarczy, że na naszym koncie będzie minimum 9 zł, a po upływie 30 dni operator pobierze sobie tę kwotę automatycznie. Dzięki temu nie musimy pamiętać o tym, aby pakiet odnowić.

Oferta jest bardzo atrakcyjna, bo 300 SMS-ów i 300 minut to naprawdę dużo. Jedyną rzecz o jakiej musimy pamiętać jest to, że MMS-y w pakiecie #Mini 9 kosztują 0,25 zł. Jednak w dobie wszechobecnego Internetu i komunikatorów do przeprowadzania rozmów i wysyłania zdjęć, prawdopodobnie za MMS-y nie będziemy płacić nic. To samo w przypadku przebywania za granicą, roaming jest osobno płatny.

Zobacz także: 10 GB internetu w Virgin Mobile

Za mało minut, SMS-ów i gigabajtów?

Jeśli skończą nam się przyznane nam minuty, SMS-y oraz wykorzystamy cały transfer w każdej chwili możemy sobie dokupić za pomocą prostego kodu, za niewielką opłatą. 1GB dokupimy za jedyne 1 zł, co jest niewielką kwotą, a z takim transferem będziemy mogli surfować w sieci naprawdę sporo.

Możemy też dokupić aż 120 minut za jedyne 5 zł, a 400 SMS-ów za 3 zł. Zwróćmy uwagę, że za 9 zł miesięcznie otrzymujemy 300 SMS-ów, a po dokupieniu za 3 razy mniejszą kwotę mamy jeszcze więcej SMS-ów. To naprawdę atrakcyjna oferta. Pamiętajmy o tym, że pakiety są jednorazowego użytku.

Dla kogo oferta #Mini 9?

Oferta #Mini 9 jest przeznaczona dla tych, którzy nie rozmawiają tak dużo w skali miesiąca i nie wysyłają setek SMS-ów, a jeśli chodzi o Internet to głównie korzystają z Wi-Fi, które jest teraz dostępne w tak wielu miejscach, nawet bez znajomości hasła. W dobie coraz większej ilości komunikatorów, dzięki którym możemy rozmawiać z podłączoną kamerą, nieraz nie są nam potrzebne nielimitowane minuty, SMS-y i transfer, za które musimy często zapłacić sporo, a nawet nie wykorzystamy w praktyce tak dużo, aby opłaty nam się zwróciły.

9 zł to naprawdę mała kwota miesięczna, a jeśli potrzebujemy więcej minut na przykład, zawsze możemy sobie dokupić. Wtedy zapłacimy na przykład 15 zł w ciągu miesiąca, a nie około 30 złotych za nielimitowane ilości wszystkiego i kilkakrotnie większą ilość transferu, którego w praktyce nie wykorzystamy, bo wejście na stronę to kilka megabajtów tylko. Jeśli jednak komuś przeszkadzają limity, może sobie zawsze za niewielką kwotę #Półdarmo dopłacić i korzystać dalej. Oferta jest też dla tych, którzy mają na przykład dwa numery – osobisty i służbowy i nie korzystają tyle z jednego, a muszą płacić za nielimitowane ilości.

Przenieś numer do Virgin Mobile

Czy oferta brzmi atrakcyjnie i myślisz o tym, żeby zmienić swojego operatora na Virgin Mobile? Przeniesienie numeru do Virgin Mobile jest naprawdę łatwe, bo można to zrobić online i od razu cieszyć się atrakcyjnymi ofertami tego operatora. Przeniesienie numeru możemy zrobić przechodząc na dwojaki rodzaj oferty – na kartę lub na abonament. Jeśli chcemy skorzystać z oferty #Mini 9 wybieramy opcję przeniesienia numeru na ofertę na kartę.

Pakiet #Mini 9 włączamy za pomocą specjalnego kodu, poprzez serwis samoobsługowy lub dzwoniąc do biura obsługi klienta. Swoim numerem w Virgin Mobile możemy zarządzać za pomocą aplikacji mobilnej lub za pomocą strony internetowej. Infolinia Virgin Mobile jest czynna od 8:00 do 22:00.

Pakiet #Mini 9 w porównaniu z innymi w tej cenie jest jednym z najbardziej atrakcyjnych. Opłata miesięczna jest naprawdę niewielka, a pakiet bardzo bogaty. Mało płacimy, a zyskujemy nie tylko dużo minut, SMS-ów i transferu, ale też nie tracimy czasu na formalności.