Masz tylko tyle internetu, ile dorzucili do telefonu na kartę, bo nie chcesz się czuć związany na całe wieki z operatorem? To już nie twój problem. W Plush można wziąć super abonament z Internetem mobilnym w roli głównej, jednocześnie tani i wydajny. A jak ci zabraknie, aktywujesz dodatkowe 10 GB. Z tą kartą SIM możesz też dzwonić i pisać SMSy bez limitu.

Plush internet opinie Klientów

5
Opinie o ofercie
4
Jakość obsługi
5
Cena
5
Zasięg sieci
Opinii (1 opinia) {{ reviewsOverall }} / 5
Opinie Klientów... Twoja opinia (proszę, nie używaj wulgaryzmów. Komentarze wulgarne będą usuwane)
Sortuj według:

Be the first to leave a review.

Zweryfikowana ocena
{{{ review.rating_title }}}
{{{review.rating_comment | nl2br}}}

Pokaż więcej opinii
{{ pageNumber+1 }}
Twoja opinia (proszę, nie używaj wulgaryzmów. Komentarze wulgarne będą usuwane)

Wakacje od płacenia za Internet mobilny w Plushu masz, kiedy chcesz

W Plushu masz internet na czas nieoznaczony, wysyłasz pod 80666 SMS, że się wybierasz na wakacje od płacenia. I po krzyku. Nie przychodzą upomnienia, nikt ci nie blokuje możliwości korzystania z internetu mobilnego i co najważniejsze nie wpadają na twoje konto, nikomu niepotrzebne odsetki. Od kolejnego okresu rozliczeniowego operator daje ci luz z rachunkami. Jak potrzebujesz, to przedłużasz, jak nie to wracasz i wszystko w normie.

Oferta internetu mobilnego w Plush – 25 czy 30

Zdecydowanie lepiej, kiedy pieniądze zostają w portfelu. Jak zapłacisz 25 złotych miesięcznie to:

  • Skrolować możesz bez końca, sociale nie zużywają transferu, a na pozostałe zabawy w sieci zostaje 20 GB
  • Możesz też dzwonić na telefony komórkowe i stacjonarne za 29 gr/minuta i wysyłać SMS i MMS za 19 groszy
  • Za aktywację nie płacisz
  • HBO GO na miesiąc masz w pakiecie.

A jak dorzucisz 5 zł to z Internetem mobilnym od Plusha posurfujesz jeszcze więcej. Płacisz 30 zł miesięcznie i w tym:

  • Limit danych startuje od 40 GB, social się do tego nie wlicza, więc spokojnie odpalaj tryb high na Tidalu.
  • Jak potrzebujesz zadzwonić, nie ma sprawy, 29 groszy za minutę i sprawa załatwiona.
  • SMS/MMS to 19 gr za sztukę, więc jak masz znajomych, którzy nie przesiedli się całkowicie na Messenger albo WhatsApp to też da radę się z nimi dogadać.
  • Darmowy miesiąc HBO GO.
  • Brak opłaty aktywacyjnej.

Teraz trochę teorii. Umowy na Internet mobilny w Plush zawiera się na czas nieoznaczony, czyli jak chcesz, to w każdej chwili możesz albo ją zerwać, albo wstrzymać. Oczywiście Plushak jako dobry boss, daje ci wtedy nauczkę i odcina stażowe bonusy na gigabajty, o których będzie później. To wyróżnia ofertę internetu Plusha, minimalne zobowiązania, minimalne konsekwencje. Podane wyżej ceny zakładają, że wyrazisz zgodę na wystawianie e-faktury. Całe rozliczenie przychodzi na maila; trzy kliknięcia i w ogóle zapominasz, że miałeś do czynienia z płaceniem rachunku.

Te oferty od innych różni jeszcze jedno: to abonamenty na Internet mobilny z opcją dzwonienia, a nie odwrotnie. Wiadomo, czasy się zmieniają.

Gigabajty mnożą się z czasem

Plush w swojej ofercie Internet mobilnego ma program stażowy. Na ten rodzaj stażu jeszcze przyjdzie czas. Jest tak, że im dłużej korzystasz, tym więcej w miesiącu dostajesz do wykorzystania. Po trzech miesiącach do oferty podstawowej dochodzi +40GB i z tym już się można pokazać na mieście na spokojnie. Po sześciu miesiącach pojawia się +60GB, wtedy to stajesz się królem dzielni. A po roku wjeżdża już 80GB i z tym to już można się zasiedzieć, także uwaga na cierpnące kończyny.

Internet mobilny z telefonem czy smartwatchem

Masz wolne środki i chcesz nowy sprzęt – da się zrobić. Najpierw wybierasz, ile miesięcznie chcesz płacić, może być to albo poniżej, albo powyżej 30 zł. Za niektóre rzeczy trzeba też dopłacić wkład początkowy, im droższy sprzęt, tym bardziej prawdopodobne, że tak będzie. I jak się zdecydujesz, zawsze masz przed sobą 24 raty. Cóż to jest, kiedy do wyboru są smartfony: LG, Huawei, Samsung. Masz spoko telefon, ale za to idziesz z prądem i chcesz smartwatcha – widziałeś nowego Samsunga Galaxy Watch? Jak nie to zobacz. Jak chcesz korzystać z internetu jako wi-fi, wystarczy za to router na przykład D-Link. Wszystkie formalności załatwisz z kurierem i od razu możesz korzystać.

Plush daje wybór – nie chcesz nowego sprzętu – też spoko, wybierasz opcję bez i cieszysz się ofertą za małą kasę.

Promo BS – Wolisz zostać przy ofercie na kartę – weź sobie, chociaż Internet Promo BS

Nie lubisz sztywno dzielić sobie życia na miesiące i jednak przyzwyczaiłeś się do tego, że doładowujesz, kiedy chcesz. Jeśli aktywujesz Internet Promo BS, to z każdym doładowaniem doliczy ci też paczkę Internetu. Dokładnie wygląda to tak: dajesz 5 zł, dostajesz 100 MB gratis, doładowujesz 10 zł, to już wpada ci na konto 1 GB, a jak 20 to 3. Do każdego z tych doładowań wchodzi nielimitowany Facebook bez pobierania transferu. Od tego poziomu, do każdego doładowania dochodzi jeszcze więcej bonusów: 10 GB na YouTube, przyda się na pewno; no i Facebook, WhatsApp, Instagram i Messenger nie zużywają transferu. A Internetu coraz więcej. Bo: dajesz 25 zł, oni dają 10 GB; 50 zł, wskakuje 20 GB; płacisz 100 zł, a pula Internetu rośnie do 50 GB i w zasadzie możesz oglądać Netflixa już wszędzie; i last but not least 200 zł = 100 GB.

Żeby promocja Internet Promo BS zadziałała, aktywujesz ją, wysyłając SMS. Ważne, że niewykorzystane bonusy po 30 dniach przepadają. Póki masz co najmniej 1 grosz na koncie czeka cię Internet na maxa, video na maxa i social media.