Pixel 4 i Pixel 4 XL – Data premiery smartfonów od Google’a

Według wielu zapowiedzi już niedługo ma odbyć się kolejna konferencja, tym razem firmy Google, gdzie powinny zostać zaprezentowane dwa najnowsze modele smartfonów od tego producenta – Pixel 4 i Pixel 4 XL. Nieoficjalne informacje mówią nam o tym, że ich prezentacja miałaby odbyć się 25 października.

Pixel 4 i Pixel 4 XL już za niecały miesiąc

Konferencja Google ma odbyć się w Nowym Jorku. Patrząc po rozesłanych zaproszeniach można śmiało sądzić, iż smartfony nie będą jedynymi nowościami od Google, jednak mimo tego to właśnie one powinny być w centrum uwagi.

Pixel 4 i Pixel 4 XL – Jaka specyfikacja?

Dzięki wielu informacjom w sieci na temat obydwu modeli wiadomo praktycznie wszystko i nie jest tajemnicą, że zarówno jeden jak i drugi model, jeśli chodzi o stylistykę mają być tak naprawdę takie same. Zgodnie ze specyfikacją mamy mieć do czynienia z czystym Androidem 10, a także procesorem Qualcomm Snapdragon 855 czy 6 GB pamięci RAM. Będziemy mieć do dyspozycji dwa aparaty, a smartfony mają posiadać baterie o różnych pojemnościach.

Zapewne wiele osób czeka już na smartfony od Google, jednak do premiery pozostał jeszcze niecały miesiąc. Nie ulega wątpliwości, że po premierze będą one cieszyć się sporym zainteresowaniem wśród klientów.