Gearbest – Xiaomi Mi A3 i smartwatch Amazfit taniej o kilkaset złotych

W sklepie Gearbest dostępna jest atrakcyjna promocja – Xiaomi Mi A3 i smartwatche Amazfit kupimy tam taniej o kilkaset złotych. Na początek warte zwrócenia uwagi jest to, że zarówno smartfony Xiaomi jak i wspomniane smartwatche cechuje bardzo dobry stosunek ceny do jakości. Może na początek napiszmy sobie o tym co to takiego Gearbest

Xiaomi Mi A3 – smartfon ze średniej półki

Zacznijmy od smartfona. Xiaomi Mi A3 posiada ekran o przekątnej 6,1 cala wykonany w technologii AMOLED. Głównym centrum dowodzenia tego urządzenia jest procesor Snapdragon 665 wsparty 4 GB pamięci RAM przez co każda wykonywana operacja odbywa się w sposób płynny. Producent zdecydował się w tym przypadku na zastosowanie potrójnego aparatu. Pojemna bateria gwarantuje nam bardzo długi czas pracy na jednym ładowaniu. Jest to niezwykle atrakcyjny model za równie atrakcyjne pieniądze. We wspomnianym sklepie jego regularna cena to 1013,77 zł natomiast po wpisaniu kodu rabatowego: ”GBA36402” spada ona do poziomu 681,91 zł.

Amazfit GTR 42mm – smartwatch z wytrzymałym akumulatorem

Powiedzmy sobie coś więcej o samym smartwatchu Amazfit GTR 42mm. Zacznijmy od tego, że zastosowany w nim akumulator jest w stanie wytrzymać nawet 12 dni na jednym ładowaniu. Możemy na nim w bardzo dokładny i precyzyjny sposób monitorować naszą aktywność fizyczną. Posiada on ekran, a właściwie panel o przekątnej 1,2 cala wykonany w technologii AMOLED. Jest on bardzo czytelny i nie ma problemu, aby cokolwiek na nim zobaczyć. Poza tym do naszej dyspozycji będzie Bluetooth 5, pulsometr czy GPS. Co najważniejsze zegarek jest wodoszczelny przez co bez obaw możemy wchodzić z nim do wody. Standardowa cena za ten zegarek w sklepie Gearbest wynosi 677,17 zł natomiast z kuponem ”AMAGTR42” będziemy musieli zapłacić za niego jedynie 538,83 zł.

Amazfit Verge, czyli życiowy asystent

Aktualnie we wspomnianym sklepie dostępny jest jeszcze jeden przeceniony smartwatch – Amazfit Verge. Niektórzy nazywają go ”życiowym asystentem”, ponieważ poza monitorowaniem całej naszej aktywności fizycznej jest on w stanie również przypominać nam o ty, iż powinniśmy napić się wody czy najzwyczajniej w świecie po prostu wyjść na spacer. Kod rabatowy na ten produkt to: ”AMVERGE12”. Obniży on cenę zegarka z 661,45 zł do 498,31 zł. Jak widać od czasu do czasu zdarzają się bardzo atrakcyjne okazje, dzięki którym zaoszczędzimy sporo pieniędzy. Tak jest właśnie w sklepie Gearbest i jak najbardziej warto z tego skorzystać.