Funkcje z Samsunga Galaxy Note 10 w modelach Galaxy S10

Modele Samsung Galaxy Note 10 i Note 10+ zadebiutowały na runku jakiś czas temu i pewne funkcje były zarezerwowane tylko i wyłącznie dla nich – nie było ich w innych modelach tego producenta. Teraz jednak sytuacja uległa zmianie, bo po najnowszej aktualizacji mamy możliwość skorzystania z nich również w trzech kolejnych modelach od koreańskiego producenta. Mowa tutaj o Galaxy S10, Galaxy S10+ oraz Galaxy S10e. O jakie funkcje dokładnie chodzi?

Samsung Galaxy S10 z nowymi funkcjami aparatu

Mowa tutaj przede wszystkim o możliwościach aparatu. Pierwszą zmianą jest wprowadzony tryb nocny do przedniego aparatu. Ponadto stabilizacja wideo Super Steady od teraz w trzech modelach będzie na dużo wyższym poziomie. Otrzymamy również obsługę funkcji dynamicznych – nagrywanie wideo w trybie Live Focus czy AR Doodle. Wydaje się, że najciekawszą funkcją jest edytor wideo, dzięki któremu możemy wprowadzać wiele ciekawych zmian w nagraniach oraz dowolnie je edytować. Zaczynając od przycinania nagranych filmów, a kończąc na dodawaniu do nich muzyki czy nawet napisów.

Samsung Galaxy S10 – łatwiejsze łączenie z komputerem

Każdy kto posiada jeden z trzech wspomnianych modeli ma możliwość korzystania z Samsung DeX dla PC oraz Link to Windows. Są to narzędzie pozwalające na bardzo szybkie łączenie się smartfona z komputerem mający zainstalowanego Windowsa 10. Możemy później przeglądać na monitorze komputera całą zawartość telefonu czy też bez problemu przesyłać dane pomiędzy urządzeniami, a nawet wysyłać i odbierać wiadomości. Ważną zmianą jest uaktualnienie aplikacji ”Wiadomości”. Od teraz po lewej stronie okienka wyświetla się ikonka, która pozwala nam na dodawanie do pisanej wiadomości zdjęć oraz plików wideo. Wprowadzone zmiany na pewno pozwolą na poszerzenie funkcjonalności smartfonów, a jednocześnie pozbawią pewnego rodzaju wyjątkowości modeli Note 10 i Note 10+.