Samsung Galaxy Fold – specyfikacja

Niekiedy w świecie telefonów komórkowych zdarza się, że nie wszystko pójdzie zgodzie z planem i tak jak sam producent by sobie tego życzył. Dlatego właśnie czasami konieczne jest przesunięcie premiery jakiegoś najnowszego modelu. Tak, właśnie było w przypadku telefonu Samsung Galaxy Fold. Sam debiut modelu został ogłoszony przez firmę zaraz na początku roku, a premiera miała się odbyć w okolicach kwietnia. Jednak z przyczyn technicznych została ona przesunięta na inny termin. Producent w tym przypadku nie podał konkretnej daty.

Problemy z ekranem w Samsungu Galaxy Fold

Po pewnym czasie Samsung ogłosił, że udało się usunąć wszystkie problemy z psującym się ekranem, a sama data ponownej premiery jest już znana. Może nie jest to konkretny dzień, ale według wielu źródeł będzie ona miała miejsce we wrześniu, a dokładniej między 18, a 20 dniem września.

Kiedy premiera Samsunga Galaxy Fold?

Dla zainteresowanych podam, że dokładnie w tym samym czasie na odbyć się premiera nowych modeli iPhone, a mają trafić one do sprzedaży właśnie w okolicach 20 września. Więcej o premierze Galaxy Fold.

Można, więc łatwo po tym wnioskować, że nowoczesne, składane smartfony są już w trakcie produkcji. Warto przypomnieć, że ma to być pierwszy składany smartfon tego producenta, czyli swego rodzaju nowość na rynku. Co będzie do naszej dyspozycji w tym modelu?

Samsung Galaxy Fold specyfikacja techniczna

Zacznijmy od najważniejszego, czyli ekranu. Jest to wyświetlacz o przekątnej 7,3 cala, z kolei po złożeniu ma on 4,6 cala. Za każdym razem system dopasowuje wielkość aplikacji do wielkości ekranu w danym momencie. Procesor tego urządzenia ma być wykonany w technologii 7 nm, a ponadto do naszej dyspozycji będzie w nim 12 GB pamięci RAM oraz minimum 512 GB pamięci wewnętrznej.

Samsung Galaxy Fold aparat i bateria

Dodatkowo otrzymamy trzy aparaty główne, a bateria, w jaką zostanie wyposażony, ma mieć pojemność 4380 mAh. Na ten moment nie ma żadnych informacji, kiedy model ten miałby trafić do naszego kraju, jednak można przypuszczać, że będzie to całkiem niedługo po premierze.