Samsung Galaxy S11 – Premiera, cena i specyfikacja Galaxy S11

Cały rynek mobilny rozwija się niezwykle szybko. Można powiedzieć, że każdego roku pojawia się na nim kilkanaście nowych modeli telefonów, które z każdym kolejnym są ulepszane i modyfikowane w taki sposób, aby spełniały wymagania klientów. Nie ma się zatem co dziwić, że stosunkowo nie dawno po premierze Samsunga Galaxy S10 i S10+ w sieci możemy przeczytać już informacje na temat kolejnej odsłony z serii Galaxy, czyli S11.

Samsungi z serii S, czyli ciągłe nowości

Smartfony Samsunga z serii S10 były kolejnym sukcesem koreańskiego producenta. Pomimo że za niedługo ma odbyć się premiera dwóch kolejnych nowych modeli — Galaxy Note 10+ i Galaxy Note 10 to wiadomo także, iż trwają już prace nad kolejną nowością, czyli S11. Nie trudno się domyślać, że po raz kolejny otrzymamy w nim coś specjalnego. Nie ma jeszcze zbyt wielu informacji na temat samego modelu, jednak są już pewne wzmianki, które możemy traktować na poważnie, tym bardziej zwracając uwagę na fakt, że w większości wszystkie wstępne informacje o nowych modelach się sprawdzają. Co wiemy do tej pory o S11?

Co wiadomo o Samsungu S11?

Na tą chwilę możemy powiedzieć co nieco o przedniej kamerce oraz samym ekranie. Zacznijmy od tego pierwszego – według wstępnych sugestii ma ona być umieszczona w stosowanej już wcześnie ”dziurze” i być mniejsza niż w modelu Galaxy Note 10. Ponadto pewne jest to, że tylnie aparaty zostaną usprawnione.

Producenci coraz bardziej przykładają uwagę do jakości wykonywanych zdjęć smartfonami i możemy być pewni, że ich jakość miło nas zaskoczy. Na ten moment to wszystko, co wiadomo, ale na pewno bardzo szybko w sieci pojawią się kolejne doniesienia, które przedstawią nam specyfikację techniczną urządzenia. Według wielu ma wyjść także drugi model, a więc S11+ co powoli staje się pewnego rodzaju tradycją wśród Samsunga. Wersja ta na pewno będzie jeszcze lepsza niż ta bez ”+”. Nie ma również żadnych informacji o dacie premiery nowego modelu. Już wkrótce dowiemy się, czym tym razem zaskoczy nas najnowszy model od Samsunga.