Samsung Galaxy S11 – Premiera, cena i specyfikacja Galaxy S11

Cały rynek mobilny rozwija się niezwykle szybko. Można powiedzieć, że każdego roku pojawia się na nim kilkanaście nowych modeli telefonów, które z każdym kolejnym są ulepszane i modyfikowane w taki sposób, aby spełniały wymagania klientów. Nie ma się zatem co dziwić, że stosunkowo nie dawno po premierze Samsunga Galaxy S10 i S10+ w sieci możemy przeczytać już informacje na temat kolejnej odsłony z serii Galaxy, czyli S11.

Samsungi z serii S, czyli ciągłe nowości

Modele Samsunga z serii S10 były kolejnym sukcesem koreańskiego producenta. Pomimo, że za niedługo ma odbyć się premiera dwóch kolejnych nowych modeli – Galaxy Note 10+ i Galaxy Note 10 to wiadomo także, iż trwają już prace nad kolejną nowością, czyli S11. Nie trudno się domyślać, że po raz kolejny otrzymamy w nim coś specjalnego, coś co pewnie będzie zupełną nowością na całym rynku. Nie ma jeszcze zbyt wielu informacji na temat samego modelu, jednak są już pewne wzmianki, które możemy traktować na poważnie, tym bardzie zwracając uwagę na fakt, że w większości wszystkie wstępne informacje o nowych modelach się sprawdzają. Co wiemy do tej pory o S11?

Co wiadomo o Samsungu S11?

Na tą chwilę możemy powiedzieć co nieco o przedniej kamerce oraz samym ekranie. Zacznijmy od tego pierwszego – według wstępnych sugestii ma ona być umieszczona w stosowanej już wcześnie ”dziurze” i być mniejsza niż w modelu Galaxy Note 10. Ponadto pewne jest to, że tylnie aparaty zostaną usprawnione.

Producenci coraz bardziej przykładają uwagę do jakości wykonywanych zdjęć smartfonami i możemy być pewni, że ich jakość miło nas zaskoczy. Na ten moment to wszystko co wiadomo, ale na pewno bardzo szybko w sieci pojawią się kolejne doniesienia, które przedstawią nam specyfikację techniczną urządzenia. Według wielu ma wyjść także drugi model, a więc S11+ co powoli staje się pewnego rodzaju tradycją wśród Samsunga. Wersja ta na pewno będzie jeszcze lepsza niż ta bez ”+”. Nie ma również żadnych informacji o dacie premiery nowego modelu. Już wkrótce dowiemy się czym tym razem zaskoczy nas najnowszy model od Samsunga.