Oppo A1k trafia do polskich sklepów

Co może zaoferować nam Oppo A1k? W tym artykule chciałbym właśnie przedstawić jego pełną specyfikację oraz napisać nieco o cenie i tym w jakich sklepach możemy go nabyć.

Oppo A1k – specyfikacja techniczna

Telefon pracuje pod kontrolą systemu operacyjnego Android 9.0 Pie z ColorOS 6.0. Sercem urządzenia jest procesor Mediatek Helio P22 (12 nm). Wszystkie operacje wykonywać możemy na 6,1 calowym wyświetlaczu o proporcjach 19.5:9, z kolei jego rozdzielczość to 1560 x 720 pikseli. Wracają do procesora, współpracuje z nim pamięć RAM 3 GB. Na nasze prywatne pliki w tym modelu będziemy mieć do dyspozycji 32 GB pamięci wewnętrznej z możliwością rozbudowy przy pomocy karty pamięci micro SD.

Oppo A1k aparat i wymiary

Telefon wyposażono w pojedynczy aparat główny o matrycy 8 Mpix oraz przednią kamerkę do selfie 5 Mpix. Dla zainteresowanych będziemy mogli skorzystać tutaj również z opcji Dual SIM czy Bluetooth 4.2.

Nie otrzymamy czytnika linii papilarnych co można uznać za pewnego rodzaju wadę. Baterie na jaką się zdecydowano ma pojemność 4000 mAh co jest w stanie zagwarantować nam bardzo długi czas pracy na jednym ładowaniu. Dokładne wymiary telefonu to 154.5 x 73.8 x 8.4 mm.

Oppo A1k – cena

Aby stać się właścicielem tego sprzętu musimy przygotować się na wydatek rzędu 600 zł. Dostępny on jest w takich polskich sklepach jak RTV Euro AGD czy Media Markt. Ponadto mamy możliwość kupienia go u jednego z operatorów – Play. Bez wątpienia jest to urządzenie dla tych, którzy korzystają tylko z podstawowych funkcji nie mniej jednak telefon powinien spełnić oczekiwania każdego kto się na niego zdecyduje.