Partner treningowy na Twoim nadgarstku. Poznaj Apple Watch Ultra

Oto mocny i wszechstronny smartwatch od Apple, który pozwoli Ci przekraczać własne granice. Apple Watch Ultra w superwytrzymałej kopercie z tytanu, z mnogością udoskonalających życie funkcji i trzema wyspecjalizowanymi paskami do wyboru, które pomogą w zmaganiach z każdym żywiołem (opaska Alphine, Opaska Trial, Pasek Ocean) to niezastąpiony towarzysz treningu. Sprawdź, jak nowość Apple może Cię wesprzeć w drodze na szczyt!

Co potrafi Apple Watch Ultra?

Apple Watch Ultra jest zawsze przy Tobie. Mierzy Twoje wyniki, rejestruje osiągnięcia i dostarcza bezcennych wskazówek na temat Twojej kondycji. Wszystkie niesamowite funkcje zamknięte w niewielkim urządzeniu, które masz na wyciągnięcie ręki – na Twoim nadgarstku!

Śledzi Twoją aktywność

Apple Watch Ultra śledzi Twoje treningi z rozróżnieniem różnych form aktywności. Lubisz wyciskać z siebie siódme poty na siłowni? A może preferujesz pilates albo jogging? Wybierz ulubioną dyscyplinę i osiągaj wyznaczone cele, wypełniając pierścienie aktywności. Porównuj wyniki ze znajomymi i motywujcie się wspólnie do bicia rekordów.

Daje wycisk z ulepszoną apkę treningową

Strefa tętna, siła, tempo i wiele innych – ulepszona apka Trening pozwala Ci na dokładne monitorowanie ćwiczeń, dzięki zaawansowanym wskaźnikom. Teraz możesz jeszcze precyzyjniej ustalać zamierzone cele i dążyć do ich osiągnięcia.

Jest z Tobą wszędzie, w wodzie również

Uwielbiasz wyzwania w wodzie i chciałbyś mierzyć swoje wyniki w walce z żywiołem? W takim razie ucieszy Cię informacja, że Apple Watch Ultra jest wodoodporny do 50 metrów. Ten model smartwatcha sprawdza się doskonale na basenie lub w trakcie aktywności na morzu, takich jak surfing. Ma nawet apkę do nurkowania swobodnego oraz z akwalungiem!

Model Ultra stworzono z myślą o sportach wytrzymałościowych. Możesz zabrać go ze sobą w teren – eksplorować góry, lasy i wody. Starannie zaprojektowany kompas i precyzyjny GPS zadbają, abyś nie zboczył ze szlaku, a wytrzymała bateria posłuży Ci nawet 36 godzin, a nawet jeszcze dłużej, jeśli wybierzesz tryb niskiego zużycia!

Monitoruje Twoje zdrowie i sen

Sprawdź tętno, natlenienie krwi i EKG. Apple Watch Ultra stoi na straży Twojego zdrowia. Co więcej, monitoruje też jakość Twojego snu, pomaga monitorować cykl miesiączkowy i informuje o godzinie przyjęcia leku. A to wszystko z dbałością o ochronę Twoich poufnych danych.

Dba o Twoje bezpieczeństwo

Z Apple Watch Ultra możesz błyskawicznie wezwać pomoc, poprzez naciśnięcie i przytrzymanie przycisku bocznego. Co więcej, urządzenie potrafi rozpoznać groźne zderzenie samochodowe i automatycznie nawiązuje połączenie ze służbami ratunkowymi, jeśli po wykrytym zdarzeniu pozostajesz w bezruchu. Przekazuje też dane o Twoim położeniu i wysyła powiadomienia do Twoich kontaktów alarmowych.

Zapewnia rozrywkę

Smartwatch to nie tylko przyjaciel w trakcie treningu, ale też przenośne centrum rozrywki. Możesz słuchać ponad 90 milionów utworów z Apple Music lub superciekawych podcastów za pośrednictwem Apple Podcasts. Ponadto w App Store znajdziesz tysiące innych apek, które pozwolą Ci cieszyć się z dodatkowych możliwości.

Ułatwia kontakt i płatności

Wysyłanie wiadomości za pomocą Apple Watcha to sama przyjemność. Dyktuj treść, umieszczaj emoji i odpowiadaj jeszcze szybciej Twoim przyjaciołom. A za pośrednictwem Apple Pay płać bezpiecznie i wygodnie za Twoje zakupy!

Wygląda stylowo i dopasowuje się do Ciebie

Prostokątna tytanowa koperta 49 mm o zaokrąglonych rogach, różnorodność wariantów kolorystycznych, wytrzymała konstrukcja i przejrzysty, niegasnący wyświetlacz Retina – nie da się ukryć, że Apple Watch Ultra odznacza się wyjątkowym designem, a dzięki zmianie paska z łatwością dopasujesz go do swojego stylu. Ponadto możesz modyfikować wygląd tarczy Twojego zegarka i znaleźć interfejs dopasowany do Twoich potrzeb. Minimalistyczny, retro, a może supernowoczesny i bogaty w przydatne informacje? Wybór należy do Ciebie.

Gdzie kupić smartwatch od Apple?

Spodobały Ci się szerokie możliwości, jakie daje Apple Watch Ultra? W takim razie zamów wymarzony model smartwatcha z asortymentu autoryzowanego sprzedawcy, współpracującego z marką Apple. Szukaj sklepów z oznaczeniem Apple Premium Reseller. Polecamy szczególnie zakupy w sklepie iSpot.