iPhone 11 – kiedy rusza przedsprzedaż?

Już za kilka dni na rynku ma pojawić się najnowszy iPhone 11. Wiadomo również, że niedługo po prezentacji ma zostać uruchomiona przedsprzedaż nowych modeli od Apple. Premiera najnowszych iPhone’ów ma odbyć się 10 września i jest to potwierdzona informacja. Zanim jeszcze pojawią się na rynku wiemy na ich temat już praktycznie wszystko. O wyglądzie iPhone’a mogliśmy przeczytać już wcześniej, jednak na dzień dzisiejszy znana jest nawet data uruchomienia przedsprzedaży. Takiej informacji udzielił jeden z operatorów komórkowych serwisowi Macrumors.

Kiedy kupimy iPhone’a 11?

Dokładna data początku przedsprzedaży to 13 września. Jak zatem łatwo policzyć będzie to w piątek, czyli dokładnie 3 dni od oficjalnej konferencji Apple. Nic w tym jednak dziwnego, gdyż poprzednie generacje również do przedsprzedaży trafiały w piątek i było to również kilka dni od prezentacji.

Jak widać Apple wciąż podtrzymuje tą tradycję. Już tydzień od przedsprzedaży, czyli dokładnie 20 września telefony mają trafić do sklepów. Warto pamiętać, że przedsprzedaż nie obejmuje naszego kraju. Zatem sytuacja nie będzie taka sama jak z modelem X w 2017 roku kiedy to był on dostępny od razu również w Polsce.

iPhone 11 w Polsce tydzień później

Istnieje duże prawdopodobieństwo, że załapiemy się na drugą turę, czyli na 27 września i właśnie tą datę warto zapisać sobie w kalendarzu, bo od tego dnia będziemy mieli możliwość zakupu najnowszego iPhone’a 11. Według zapowiedzi ceny za telefon mają być dosyć wysokie, jednak producent z czasem ma dostosować je do konkretnych rynków. Na pewno premiera jak i przedsprzedaż będą cieszyć się sporym zainteresowanie, ale nic w tym dziwnego, bo co roku producent wydaje na rynek niesamowicie wydajny sprzęt.