iPhone 11 – informacje o wyglądzie

Według zapowiedzi samego producenta nowy iPhone 11 ma pojawić się na rynku już za kilka dni. Poza dokładną przynajmniej w teorii specyfikacją techniczną znany jest też wygląd najnowszych urządzeń. Wygląd telefonu iPhone 11 pojawił się w sieci już na początku tego roku, zatem jak łatwo policzyć było to aż 9 miesięcy przed premierą.

Wiele mówi się o tym, iż podobnie jak przed rokiem na półki sklepowe trafią nie jeden, a trzy nowe modele telefonów od Apple. Czy może być jakaś bezpośrednia przyczyna tak częstego wypuszczania na rynek kolejnych generacji? Okazuje się, że jest nią niezadowalająca ilość sprzedanych sztuk w Chinach.

iPhone 11 – jak to wygląda z zewnątrz?

Pierwsze wizualizacje nie do końca spodobały się dziennikarzom i być może kolejne pozwolą na zmianę ich zdania. Zapowiedzi mówią o iPhone 11 będziemy mieć tutaj do czynienia z bezramkowym wyświetlaczem o przekątnej 6,4 cala. Dodatkowo nowy iPhone 11 ma dać nam możliwość nagrywania filmów w jakości 8k, a producent zaopatrzył go w poczwórny aparat główny.

Nowy system operacyjny iOS 13

Wraz z nowymi modelami iPhone 11 na rynku ma pojawić się również kolejna wersja systemu operacyjnego od Apple – iOS 13. Niewykluczone, że wszystkie powyższe informacje się potwierdzą, gdyż do czasu premiery zostało już niewiele czasu. Czy nowy iPhone 11 spodoba się wszystkim fanom urządzeń z jabłkiem? Przekonamy się już 13, bo wtedy rusza przedsprzedaż telefonu iPhone 11.