OnePlus 7 w promocji w sklepie Gearbest

Smartfon OnePlus uważany jest za jedną z najciekawszych propozycji w tym roku. Aby stać się jego właścicielem trzeba, jednak wydać sporo pieniędzy. Teraz decydując się na jego zakup możemy sporo zaoszczędzić. Wystarczy, że transakcja ta będzie dokonana w sklepie Gearbest. W tym artykule znajdą Państwo specjalny kod pozwalający na zakup tego urządzenia za trochę więcej niż 1750 zł.

OnePlus 7 – trochę specyfikacji

W pewnym sensie cechą charakterystyczną smartfona jest Dual SIM, ponieważ uważany jest za najlepszy telefon na rynku z tą funkcją. Poza tym wyposażony został w procesor Snapdragon 855 wsparty 8 GB pamięci RAM. Wyświetlacz z kolei ma przekątną 6,41 cala i został wykonany w technologii Optic AMOLED. Na nasze pliki producent postanowił przeznaczyć 256 GB. Do naszej dyspozycji będzie podwójny aparat główny o matrycach 48 i 5 Mpix. Ponadto zastosowana w nim bateria wspiera szybkie ładowanie.

OnePlus 7 – cena i promocja w sklepie Gearbest

Jeśli chodzi o cenę to w takiej wersji jak została zaprezentowana powyżej telefon kosztuje ok. 2600 zł. W regularnej cenie w sklepie Gearbest za tego samego smartfona zapłacimy ok. 2300 zł, jednak trzeba przyznać, iż nadal jest to dość dużo. Jednak mamy dla Państwa dobrą wiadomość, bo już teraz cena po wpisaniu w koszyku kodu: ” GBOP7654321” spada do poziomu 1754,26 zł. I jest to faktyczna kwota jaką zapłacimy właśnie za ten model po użyciu wspomnianego kodu. Co więcej otrzymujemy również darmową dostawę. Jedynym mankamentem wydaje się być to, że na zamówienie będziemy musieli poczekać od 15 do 25 dni, jednak przy tak dużej obniżce nie powinno mieć to większego znaczenia. Jest to świetna okazja do tego, aby kupić naprawdę dobrego smartfona za stosunkowo niewielkie pieniądze.