Zawsze bez limitu, czyli nielimitowane mms-y w Orange na kartę

Od wczoraj w sieci Orange dostępna jest nowa usługa dla klientów. Nazywa się ona ”Zawsze bez limitu”. Dzięki temu każdy z użytkowników, który się na nią zdecyduje otrzyma nielimitowane mms-y. Trzeba przyznać, że jeśli chodzi o tą sieć czegoś takiego zdecydowanie brakowało.

Nielimitowane mms-y w Orange na kartę

Sieć zdecydowała się na wprowadzenie takiej usługi mimo tego, że mms-y w dzisiejszych czasach nie są już zbyt popularne, gdyż do przesyłania zdjęć służy przynajmniej kilka komunikatorów, w których zrobimy to bez opłat. Na czym dokładnie polega ta oferta? W zależności od tego jaką kwotą doładujemy nasze konto tyle dostaniemy darmowych dni.

Jak działa “Zawsze bez limitu” w Orange?

Dla przykładu uzupełniając konto o 1 zł otrzymamy 1 dzień nielimitowanych rozmów i wiadomości sms oraz mms, a także 0,5 GB transferu danych komórkowych. Z kolei, jeśli zdecydujemy się na doładowanie konta za kwotę 30 zł do naszej dyspozycji będą nielimitowane rozmowy i wszystkie wiadomości przez 30 dni, a dodatkowo dostaniemy 15 GB Internetu.

Kwoty doładowań “Zawsze bez limitu” i włączenie usługi

Poniżej przedstawię jak prezentuje się ilość Internetu za poszczególne kwoty doładowań:

  • 5 zł – 2,5 GB,
  • 10 zł – 5 GB,
  • 30 zł – 15 GB,
  • 50 zł – 25 GB,
  • 100 zł – 50 GB,
  • 200 zł – 100 GB.

Warto dodać, że kwota oznacza także ilość darmowych dni w sieci Orange. Zapewne teraz większość zastanawia się jak włączyć tą usługę. Wystarczy jedynie wysłać wiadomość sms pod bezpłatny numer 80175 o treści START lub na klawiaturze telefonu wpisać kod: *130*11#, a następnie zatwierdzić zieloną słuchawką. Trzeba przyznać, że taki ruch ze strony Orange jest bardzo dobrym sposobem na przyciągnięcie większej liczby klientów.