Xiaomi Mi A3 i Mi A3 Lite już w krótce

Na rynku obecnie pojawiają się od czasu do czasu nowi producenci telefonów. Tak właśnie jest w przypadku marki smartfonów Xiaomi, która jest z nami od całkiem niedawna. Nowością od nich mają być urządzenia w programie Android One. Za jakiś czas powinna mieć miejsce premiera telefonów właśnie z tej serii.

Dwa nowe modele Xiaomi Mi A3 i Mi A3 Lite

Dokładniej chodzi tutaj o 2 modele marki Xiaomi – Mi A3 i Mi A3 Lite. Tak naprawdę z dnia na dzień pojawia się na ich temat coraz więcej informacji. Na ten moment wiadomo, że zostaną one wyposażone w wydajne procesory. W przypadku Xiaomi Mi A3 ma to być Snapdragon 730, natomiast w drugim ma zagościć Snapdragon 675. Są one naprawdę dobrej jakości, a dzięki zastosowaniu czystego Androida urządzenie będzie naprawdę bardzo szybkie.

Co nieco o specyfikacji Xiaomi Mi A3 i Mi A3 Lite

Na temat samej pamięci RAM nie ma żadnych informacji, jednak patrząc po współczesnych telefonach, można spokojnie zakładać, że powinno to być przynajmniej 4 GB. W dodatku można też przypuszczać, że otrzymamy urządzenia z minimum dwoma aparatami, z czego jeden powinien mieć matrycę o rozdzielczości 48 Mpix. Dlaczego tak? Z takimi podzespołami mamy do czynienia w większości dzisiejszych telefonów tak, więc podobnie powinno być i w tym przypadku. Trudno natomiast powiedzieć coś więcej na temat reszty specyfikacji.

Na pewno wraz z biegiem czasu, czyli bliżej premiery w sieci będzie pojawiało się coraz więcej nowych informacji. Dokładna data premiery również nie jest znana, ale na pewno producent będzie informował o tym na bieżąco. Warto zwrócić uwagę na to, że debiut poprzedniej generacji telefonów od Xiaomi miał miejsce w lipcu. Właśnie dlatego być może premiera tych dwóch, najnowszych modeli odbędzie się w ciągu najbliższych tygodni.