Więcej internetu w NOWYM MIX-ie od T‑Mobile

Nowa promocja w sieci T-mobile, która na okres wakacyjny wprowadziła nowy MIX z bonusem Internetu o 50% więcej. Jednak sam dodatkowy Internet to nie wszystko, bo ponadto możemy również otrzymać usługę Supernet Video zupełnie za darmo.

Supernet Video – co to takiego?

Jest to niezwykle przydatna usługa gdyż, dzięki niej mamy możliwość oglądania filmów czy słuchania muzyki bez zużywania naszego pakietu danych. W ramach powyższej usługi do naszej dyspozycji są takie serwisy jak serwisy YouTube, Netflix, Vod.pl, Player, TVP Sport HD, czy WP Pilot. W ramach nowej oferty MIX od T-Mobile każdy z nas ma możliwość doładowania swojego telefonu co miesiąc w czterech dostępnych wariantach w kwotach od 30 do 50 zł.

Mix w T-Mobile z telefonem

Dodatkowo możemy w bardzo atrakcyjnej cenie wybrać nowoczesne telefony. Jeśli jednak jesteśmy zwolennikami tych bardziej klasycznych to nasza miesięczna opłata będzie wynosić jedynie 20 zł – jest to najtańszy z wariantów. Niezależnie od tego jaką kwotą doładujemy nasz telefon to będziemy mogli cieszyć się nielimitowanymi rozmowami w Heyah i T-mobile oraz nielimitowanymi wiadomościami sms i mms do wszystkich sieci.

Jeśli chodzi z kolei o nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci to mamy do wyboru różne ilości minut w zależności od wariantu – 200, 400 lub 600 minut.

Dodatkowy Internet

Ilość danych komórkowych to 2, 4 i 6 GB, a jeśli wyrazimy zgody marketingowe to automatycznie zostanie on powiększony o 50% na cały okres umowy.

Decydując się z kolei na opcję doładowań za 50 zł otrzymujemy bez limitu wcześniej wspomnianą usługę Supernet Video. Jeśli wybierzemy inny wariant to zapłacimy za usługę Supernet Video DVD 5 zł na miesiąc, a za Supernet Video HD będzie to 15 zł. Można powiedzieć, że nowa oferta to pięć zalet, które będą dla nas bardzo korzystne nie tylko podczas okresu wakacyjnego, ale przez cały czas trwania umowy.

Jakie, więc są jej główne zalety? Oto one:

  • nowy, atrakcyjny smartfon już od 1 zł,
  • elastyczna umowa – im częstsze uzupełnianie konta, tym krótsza umowa,
  • bezpieczeństwo i kontrola kosztów – klient nie wyda więcej środków, niż ma na koncie,
  • proste sposoby doładowania konta – kupon, w bankomacie, przelewem bankowym, z telefonu na abonament lub przez stronę: doladowania.t-mobile.pl,
  • prosta i atrakcyjna oferta
  • duży pakiet Internetu T-Mobile.