Ubezpieczenie w T-mobile z zaskakującą ilością klientów

Około 4 miesiące temu sieć T-mobile postanowiła poszerzyć swoją ofertę o ubezpieczenia zdrowotne oraz od następstw nieszczęśliwych wypadków. Co ciekawe tego typu oferta zyskała pozytywne opinie wśród klientów i cieszy się sporym zainteresowaniem. Od czasu, gdy jest ona dostępna, zdecydowało się z niej skorzystać już 13 tys. osób. Mowa tutaj oczywiście o obydwu wariantach. Ubezpieczenia te zostały wprowadzone głównie z myślą o klientach abonamentowych i właśnie w tej grupie klientów odnotowano największe zainteresowanie nową ofertą operatora.

7 tys klientów skorzystało z ubezpieczenia w T-Mobile

Jeśli chodzi o wariant dotyczący ochrony zdrowia, skorzystało z niego około 6 tys. osób. Z kolei ochroną przy nieszczęśliwych wypadkach około 7 tys. klientów. Warto dodać, że w przypadku obu tych wariantów pierwszy miesiąc ochrony jest zupełnie darmowy. Co obejmuje dane ubezpieczenie dostępne w ofercie T-mobile?

Zakres ubezpieczeń w T-Mobile

Jeśli chodzi o ubezpieczenie zdrowotne, czyli ”Ochrona zdrowia” otrzymamy dodatkowe środki finansowe, jeśli zostanie u nas wykryta choroba nowotworowa, zawał serca lub też udar.

Teraz przyjrzyjmy się nico bliżej ubezpieczeniu ”Ochrona na wypadek”. W głównej mierze obejmuje ono sfinansowanie pobytu w szpitalu w razie nieszczęśliwego wypadku. W przypadku śmierci w wypadku komunikacyjnym osoby mające ubezpieczenie mogą otrzymać nawet 200 tys. zł.

Ubezpieczenie w T-Mobile – opłaty

Płatność za poszczególne warianty ubezpieczeń została zrobiona bardzo pomysłowo, bo jest doliczana po prostu do rachunku za abonament w T-Mobile. Kwota miesięcznej składki zaczyna się od 12,50 zł. Jednak nie wszyscy mogą skorzystać z tej oferty, bo przeznaczona jest tylko i wyłącznie dla klientów abonamentowych w wieku od 18 do 65 lat mieszkających na terenie Polski. W przypadku podpisanie umowy drogą telefoniczną nasza ochrona ubezpieczeniowa zacznie obowiązywać już po 10 dniach. Jak widać, tego typu innowacyjny pomysł przyciągnął bardzo dużą ilość nowych klientów, co oznacza, że oferta jest trafiona i cieszy się sporym zainteresowaniem. Koszt ubezpieczenia w T-Mobile jest na tyle niski, że doliczenie go do opłaty abonamentowej podwyższa niewiele nasz rachunek.