T-mobile z aplikacją – 2 GB za darmo

Oferta T-Mobile ta skierowana jest do klientów, którzy korzystają z aplikacji mobilnej. Dlatego właśnie jeśli tego nie robimy, najwyższy czas to zmienić, gdyż właśnie przez to otrzymamy darmowy transfer danych w wysokości 2 GB. Promocja ta skierowana jest nie tylko do osób, które mają wykupiony abonament w T-Mobile, ale także do tych, którzy korzystają z oferty na kartę oraz pakietów mix.

Co w promocyjnym abonamencie T-mobile z aplikacją?

Przykładowa oferta w T-mobile prezentuje się w następujący sposób: otrzymujemy rozmowy oraz wiadomości sms i mms do wszystkich sieci bez limitu. Dodatkowo do naszej dyspozycji jest 15 GB danych komórkowych do wykorzystania w kraju oraz 1 GB w krajach Unii Europejskiej. Do oferty tej możemy wybrać telefon. Umowę w tym przypadku podpisujemy na 2 lata.

Aplikacja T-mobile – korzyści

Zainstalowanie aplikacji T-mobile powiększy naszą paczkę Internetu o 2 GB. Jeśli chodzi o abonentów to otrzymają oni dodatkowe gigabajty w ciągu cyklu bilingowego, natomiast z kolei użytkownicy na kartę dostaną promocyjną paczkę raz na 30 dni. Promocja ta trwa do 30 września.

Opłacanie faktur za pomocą aplikacji T-Mobile

Warto dodać, że zainstalowanie aplikacji oprócz promocji niesie ze sobą jeszcze inne korzyści, gdyż za jej pośrednictwem możemy również opłacać nasze faktury, doładować telefon w sieci T-Mobile, czy też zarządzać naszymi wszystkimi usługami. Jak widać warto mieć zainstalowaną aplikację tego operatora nie tylko na czas promocji, ale także na co dzień, ponieważ kontrola naszego abonamentu stanie się prostsza.