Teraz taniej w T-mobile – obniżki cen smartfonów

W sieci T-mobile teraz możemy nabyć używane smartfony w bardzo mocno obniżonych cenach. Co więcej do wyboru jest spora ilość ciekawych modeli. Jest to nawet 600 zł mniej za telefony różnych marek.

Poniżej przedstawię listę przecenionych smartfonów w sieci T-mobile oraz ich ceny:

  • Samsung Galaxy A8 – 9 zł na start (wcześniej 569 zł), 95 zł miesięcznie,
  • Huawei Y6 (2018) – 9 zł na start (149 zł), 65 zł miesięcznie,
  • Samsung Galaxy S8 – 229 zł na start (449 zł), 145 zł miesięcznie,
  • Motorola Moto G6 – 9 zł na start (249 zł), 75 zł miesięcznie,
  • Sony Xperia XZ – 9 zł na start (449 zł), 95 zł miesięcznie,
  • Samsung Galaxy A6+ – 9 zł na start (99 zł), 85 zł miesięcznie.

Warto wiedzieć, że nie są to wszystkie z przecenionych modeli, jednak na ten moment to właśnie te na chwilę obecną możemy kupić taniej u tego operatora. Zdecydowana większość z nich dostępna jest w kilku wariantach kolorystycznych.

Dużo mniej za Samsunga w T-mobile

Jak widać najbardziej przeceniony model to Samsung Galaxy A8, bo na jego kupnie zaoszczędzimy aż 560 zł. Chodzi tutaj oczywiście o ofertę wraz z abonamentem. A co w nim otrzymamy? Będą to połączenia bez limitu zarówno na numery stacjonarne jak i komórkowe. Dokładnie tak samo będzie z wiadomościami sms i mms. Dodatkowo do naszej dyspozycji będzie 15 GB transferu danych komórkowych na terenie Polski oraz 1 GB w krajach UE. Umowę musimy podpisać na 2 lata.

Tańsze urządzenia

Skąd pochodzą te urządzenia? W rzeczywistości są to zwroty konsumenckie tak, więc każdy z tych modeli był używany przez klientów nie więcej niż 14 dni. Cały proces wygląda w następujący sposób: dany telefon jest kupowany przez klienta w ofercie, następnie urządzenie zostaje zwrócone. Pracownicy T-mobile muszą zweryfikować każdy ze smartfonów. Po czym jeśli jest z nim wszystko w porządku trafia on do sprzedaży właśnie w obniżonych cenach. Jak widać jest to doskonała okazja, aby nabyć smartfon naprawdę dobrej jakości w niskiej cenie.