T-mobile – Happy Fridays, czyli darmowe 10 GB

Sieć T-mobile proponuje nam nową promocję, której jeszcze nigdy wcześniej nie było. Mowa tutaj o Happy Fridays. Dzięki niej możemy zupełnie za darmo otrzymać 10 GB transferu danych. Pierwsza edycja rozpoczęła się dzisiaj po północy.

T-mobile – bonusy w aplikacji

Jest ona przeznaczona dla klientów posiadających aplikację T-mobile. Jeśli ktoś jest klientem tej sieci i nie ma jej zainstalowanej na swoim urządzeniu to można ją pobrać bezpłatnie ze Sklepu Play lub App Store. W każdy piątek bonus będzie inny. Teraz jest to wspomniane 10 GB Internetu. Ważne jest to, że dotyczy to osób, które mają abonament oraz korzystają z oferty na kartę. Jeśli chcielibyśmy dowiedzieć się czegoś więcej to przykładowa oferta abonamentowa w sieci T-mobile prezentuje się w następujący sposób.

T-mobile L – co otrzymamy w ofercie?

W ramach abonamentu L od T-Mobile do naszej dyspozycji będą nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci na numery stacjonarne i komórkowe. Podobnie będzie z wiadomościami sms i mms, które także będą bez limitu – również do wszystkich sieci. To jeszcze nie wszystko, bo dodatkowo będziemy mogli skorzystać z paczki Internetu – 70 GB do wykorzystania na terenie naszego kraju. Operator niestety nie przewidział transferu danych za granicą. Koszt wspomnianego abonamentu to 149 zł na miesiąc. W przypadku zdecydowania się na niego umowę musimy podpisać standardowo na okres 2 lat.

T-mobile – ważność pakietu

Z darmowego pakietu możemy skorzystać jeszcze przez 2 dni. Jak wygląda sprawa ważności promocji po aktywacji? Jeśli korzystamy z oferty na kartę będzie on dla nas dostępny przez 5 dni. Z kolei klienci na abonament będą mieli pakiet do dyspozycji aż do końca całego cyklu rozliczeniowego. Tego typu bonusy to bardzo ciekawy pomysł na to, aby urozmaicić ofertę w sieci komórkowej. Większość klientów zawsze zadowolona jest z tego typu akcji i bardzo możliwe, że tak będzie również tym razem.