W Plushu pojawiła się nowa oferta. Jest to zestaw promocyjny, w którego skład wchodzi najnowszy Huawei Y7 oraz głośnik mobilny AM08. W ofercie abonamentowej od Plusha dostępne są różne warianty cenowe. Poniżej przedstawiamy jedną z propozycji. Za tę ofertę abonamentową zapłacimy łącznie 49 zł miesięcznie.

Plush Abo w promocji z Huawei Y7

W skład abonamentu za 49 zł wchodzą połączenia na telefony stacjonarne i komórkowe bez limitu. Wiadomości SMS i MMS również bez limitu. Ponadto każdy kto zdecyduje się na tę ofertę otrzyma 15 GB danych komórkowych na terenie naszego kraju oraz 2 GB w Unii Europejskiej.

Huawei Y7  mamy do wyboru w dwóch wersjach kolorystycznych – czarnej i niebieskiej. Urządzenie dostępne jest w ofercie od początku kwietnia, a oprócz samego telefonu otrzymamy również w prezencie mobilny głośnik AM08.

Umowę abonamentową w Plushu musimy podpisać na 24 miesiące. Koszt samego abonamentu to tylko 25 zł miesięcznie, natomiast musimy zapłacić jeszcze za telefon, a jest to koszt 24 zł na miesiąc. 24 miesiące to czas trwania abonamentu, za nasze nowe urządzenie musimy płacić przez 36 miesięcy.