Orange – rabat 240 zł w abonamencie Plan mobilny 55 i 75

Jeśli w sieci Orange zdecydujemy się na ofertę abonamentową możemy otrzymać bardzo atrakcyjne rabaty – nawet do 240 zł. Taki rabat dotyczy smartfonów a, aby go otrzymać należy wybrać jedną z opcji: Plan Mobilny 55 lub Plan Mobilny 75. Zarówno jeden jak i drugi są niezwykle atrakcyjne i przykładowo Plan Mobilny 55 obejmuje nielimitowane rozmowy i wiadomości sms oraz mms na telefony stacjonarne jak i komórkowe. Ponadto do dyspozycji mamy 15 GB Internetu w kraju oraz 4,6 GB na terenie Unii Europejskiej. Miesięczny koszt abonamentu w Orange to 55 zł, a umowę podpisujemy standardowo na 2 lata.

Orange – dwa podobne abonamenty

Jeśli chodzi z kolei o abonament Plan Mobilny 75 to jego zakres jest praktycznie identyczny z tą jednak różnicą, że do wykorzystania mamy większą ilość danych komórkowych. Koszt tego abonamentu to 75 zł miesięcznie.

Wspomniany wcześniej rabat otrzymamy, jeśli do jednego z tych abonamentów dobierzemy telefon dostępny w ofercie sieci Orange. Jednak, aby tak się stało musimy jeszcze wykonać kilka prostych kroków. Jak wygląda cały proces od samego początku?

Orange – jak skorzystać z najnowszej promocji?

W pierwszej kolejności musimy odebrać kod, który otrzymamy po wybraniu abonamentu. Możemy też po prostu przenosić swój numer do Orange. Jeśli wybierzemy już odpowiadający nam abonament musimy zdecydować jaki telefon byśmy chcieli. Następnie wpisujemy wcześniej otrzymany kod w koszyku w pole: ”Posiadam kod rabatowy”. Wtedy miesięczna rata za naszego nowego smartfona zostanie automatycznie obniżona.

Teraz nie pozostaje nam nic innego jak uzupełnić pozostałe dane, a następnie sfinalizować zamówienie. Z tej promocji możemy skorzystać do dnia 7 października lub będzie ona dostępna do momentu wykorzystania wszystkich kodów rabatowych. Taka oferta pomoże nam zaoszczędzić sporo pieniędzy przy zakupie nowego urządzenia.