Orange – Huawei P Smart Z do wygrania

W sieci Orange powracają konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. Już teraz do wygrania jest nowoczesny smartfon Huawei P Smart Z, którego cechą charakterystyczną jest wysuwany aparat. Warto wiedzieć, że telefon ten u pomarańczowego operatora możemy kupić również w abonamencie w ramach, którego będziemy mieć nielimitowane rozmowy na telefony komórkowe jak i stacjonarne do wszystkich sieci.

Tak samo będzie to wyglądało, jeśli chodzi o wiadomości sms i mms. W dodatku do naszej dyspozycji będzie 15 GB danych komórkowych do wykorzystania w kraju oraz 4,6 GB Internetu w krajach Unii Europejskiej.

Za powyższy abonament wraz z telefonem zapłacimy 102 zł miesięcznie, a umowę musimy podpisać standardowo na 2 lata. Chcąc otrzymać wspomniany telefon za darmo musimy wziąć udział w konkursie.

Co należy zrobić?

Jak wygrać Huawei P Smart Z?

Wystarczy jedynie odpowiedzieć na pytanie konkursowe: ”Najbardziej charakterystyczną cechą Huawei P Smart Z jest jego wysuwany aparat do selfie, dzięki któremu można cieszyć się ekranem bez żadnych wcięć czy „monobrwi”. Dajcie się ponieść fantazji – jaki jeszcze element smartfona powinno się wysuwać przy pomocy małego silniczka i co by to dało użytkownikom?”. Odpowiedzi musimy udzielić na stronie: https://biuroprasowe.orange.pl/blog/konkurs-huawei-p-smart-z-do-wygrania/ z tym, że nie może ona być dłuższa niż 400 znaków ze spacjami. Udzielić odpowiedzi możemy do dnia 11 września, bo właśnie do tego dnia trwa konkurs.

Orange i kryteria oceny

Wszystkie odpowiedzi będą oceniane przez Komisję Orange, a kryteria oceniania prezentują się w następujący sposób:

  • 40% – kreatywności,
  • 30% – ciekawej formy,
  • 10% – poprawności językowej odpowiedzi,
  • 10% – subiektywna ocena członka Komisji.

Konkurs ten jest idealną szansą na wygranie smartfona o dużych możliwościach zupełnie za darmo, wystarczy tylko odpowiedzieć na jedno proste pytanie.