Oppo Reno 2 jeszcze w sierpniu

Smartfony marki Oppo Reno pojawiły się na rynku stosunkowo niedawno. Jednak jak widać nie jest to żadną przeszkodą, aby niedługo od premiery pierwszego modelu wprowadzić najnowszy z nich, czyli Oppo Reno 2. Na ten moment jest to jedynie zapowiedź, jednak wiadomo, że prezentacja ma odbyć się już 28 sierpnia.

<< Oppo Reno 2 już dostępny. Sprawdź specyfikację >>

Smartfony z serii Oppo Reno 2 mają najpierw trafić na rynek indyjski, jednak w późniejszym czasie ujrzą one światło dzienne również w innych krajach. Patrząc na to jak szybko wydano kolejną serię można domyślać się, iż za niedługo będziemy mogli kupić je w Europie. Czego możemy się spodziewać po najnowszych modelach od Oppo?

Oppo Reno 2 specyfikacja techniczna

Zwracając uwagę na to w jak szybkim czasie firma się rozwija raczej nie możemy oczekiwać diametralnych zmian zarówno w wyglądzie telefonów jak i w samej specyfikacji. Rąbka tajemnicy uchylają nam jedynie spoty reklamowe. Wiadomo, że na pewno do naszej dyspozycji będzie wysuwany aparat do selfie oraz ekran o smukłych ramkach.

Jakie zmiany w Oppo Reno?

Trzeba przyznać, że zarówno jedno jak i drugie rozwiązanie w połączeniu z atrakcyjnym designem wygląda bardzo nowocześnie. Zmiany mają dotyczyć tylnego aparatu, gdyż według doniesień ma być on bardziej zaawansowany. Podobno jego znakiem rozpoznawczym ma być aż 20-krotny zoom hybrydowy.

Oppo Reno i Ultra Steady Video

Jednak to nie wszystko jeśli chodzi o aparat, gdyż wspomniano również o funkcji Ultra Steady Video, dzięki której będziemy mieli możliwość wykonywania dynamicznych zdjęć. Jest to idealne rozwiązanie dla kogoś kto np. biega. Przez to rozwiązanie zdjęcia ujrzą nowe światło.

Ekran Amoled i szybkie ładowanie Oppo Reno 2

To tyle co wiadomo o tym modelu – pozostałe kwestie są na ten moment zagadką, można przypuszczać, że ekran w tym telefonie zostanie wykonany w technologii AMOLED. Być może producent zdecyduje się również za zastosowanie szybkiego ładowania baterii VOOC 3.0. Na pewno wraz z biegiem czasu w Internecie będzie pojawiać się coraz więcej informacji.