Nowe taryfy w Orange

Całkiem niedawno miała miejsce premiera Orange Flex. Jednak to nie wszystkie nowości jakie zostały wprowadzone w tej sieci. A dokładniej chodzi tu o nowe taryfy, które są bardzo korzystne dla klientów, ponieważ otrzymają oni większą ilość danych komórkowych, a także inne usługi, a przede wszystkim telefony w niezwykle atrakcyjnych cenach.

Cztery nowe warianty w Orange

Oferty, które wprowadziła firma Orange będą dostępne w czterech wariantach. Każdy będzie mógł wybrać odpowiednią dla siebie cenę. Do wyboru mamy: 35 zł, 45 zł, 55 zł oraz 75 zł. Pierwszy z nich, czyli ten najtańszy daje nam nielimitowane rozmowy, sms-y oraz mms-y na terenie naszego kraju. W innych krajach będzie to 20 gr. Ponadto otrzymujemy 3 GB Internetu od Orange zarówno w Polsce jak i krajach UE, a także usługę Music Pass na 3 miesiące bez opłat.

Kolejne pakiety dają nam praktycznie to samo z tą różnicą, że w zależności od tego, na który z nich się zdecydujemy taką ilość danych komórkowych otrzymamy.

W pakiecie za 45 zł otrzymamy 7 GB Internetu na terenie kraju oraz 3,76 GB w UE.

Pakiet za 55 zł to 15 GB danych komórkowych w Polsce oraz 4,59 GB poza granicami naszego kraju. Z kolei, jeśli zdecydujemy się na ten najdroższy wariant otrzymamy, aż 30 GB Internetu w Polsce i 6,26 GB w UE.

Dodatkowa karta SIM

Warto wiedzieć, że jeżeli zdecydujemy się na wybór więcej niż jednej karty SIM, np. dla naszej rodziny to otrzymamy zniżkę w wysokości 20 zł na każdą kartę. W dodatku każda karta SIM to o 3 GB więcej danych komórkowych na koncie. Klienci, którzy mają zamiar przedłużyć umowę mogą wybrać jeden z bonusów. Są to: pakiet 5 GB, 100 minut na połączenia międzynarodowe do UE, Stanów Zjednoczonych i Kanady lub Music Pass.

Tańsze połączenia w Unii dzięki Orange

Poza atrakcyjnymi abonamentami tańsze będą połączenia z Unii Europejskiej. Dokładnie te osoby, które będą klientami sieci Orange lub nju mobile za minutę połączenia na terenie Unii Europejskiej zapłacą nie więcej niż 1 zł. Sieć ma także w planach nowe pakiety: cykliczny za 10 zł miesięcznie, w którym będzie 100 minut do krajów UE, Kandy oraz USA lub jednorazowy za 20 zł, gdzie otrzymamy 200 minut. Ponadto klienci będą mogli skorzystać ze specjalnych pakietów działających poza Unią Europejską. A będzie to jeden za 150 zł, w którym otrzymamy 150 MB Internetu oraz koszt za minutę połączenia, wysłanie wiadomości sms lub mms będzie wynosić 1,5 zł. Z kolei drugi z nich to koszt 500 zł. Różnica jest taka, że zamiast 150 MB otrzymamy 500 MB danych komórkowych.

Smartfon w zestawie

Do każdego planu mobilnego jest możliwość wybrania smartfona w atrakcyjnych cenach. W dodatku operator oferuje nam do tego typu zestawów słuchawki Samsung Galaxy Buds lub drugi telefon dostępny w ofercie za jedyne 1 zł przy zakupie Planu Mobilnego wraz z telefonem.

Przykładowo weźmy pod uwagę Plan Mobilny za 55 zł. Jeśli dokupimy do niego telefon Samsung Galaxy A20e za 40 zł miesięcznie możemy wybrać bezprzewodowe słuchawki Samsung Galaxy Buds lub drugi smartfon Xiaomi Redmi 6A lub też smartfon Samsung Galaxy A10 za 1 zł. W cenach promocyjnych u operatora dostępne są również takie urządzenia jak: Huawei P30 lite z zegarkiem Huawei GT Classic, Huawei P smart 2019 z Huawei Y5 2019, a także Huawei Y6 2019 z Huawei Y5 2019.

Jak widać sieć Orange coraz bardziej się rozwija a jej oferta wraz z biegiem czasu stale się poszerza, aby zyskać jeszcze większą liczbę klientów.