Laptopy Acer na wakacje w super cenach w T‑Mobile

Nowa promocja od T-Mobile, która obejmuje laptopy firmy Acer. Jest to znakomita okazja, aby dokonać zakupu mocnego sprzętu w atrakcyjnej cenie. Wraz z nim możemy otrzymać także pakiety internetu od T-Mobile. Takiego zamówienia możemy dokonać nie tylko bezpośrednio w salonie, ale też telefonicznie czy przez stronę Internetową. Dostępna jest dla nas bardzo szeroka oferta, a w ramach promocji „Internet – laptopy na raty” znaleźć można naprawdę dobrej jakości sprzęt dla graczy, na którym z powodzenie będziemy mogli zagrać w najnowsze tytuły.

Coś dla graczy, czyli Acer Nitro 5 AN515-52 od T-Mobile

Przykładem jest Acer Nitro 5 AN515-52. Znajdziemy w nim najnowszy system Windows 10. Ekran ma przekątną 15 cali, a matryca Full HD jest o rozdzielczości 1920 x 1080. Aby wszystkie gry działały w sposób płynny wyposażono go w procesor Intel Core  i7-8750H oraz 8 GB pamięci RAM. Najwyższej jakości jest również karta graficzna. Model karty to: NVIDIA® GeForce® GTX 1050. Gra na takim sprzęcie to będzie czysta przyjemność.

Acer Aspire 3 A315-51 od T-Mobile do codziennego użytku

Jeśli jednak nie przepadamy za wielogodzinnym graniem, a laptopa wykorzystujemy w celach zawodowych czy jedynie dla rozrywki to warto zdecydować się na model Acer Aspire 3 A315-51. Został w nim również zainstalowany system Windows 10, a sercem całego układu jest procesor Intel Core i3-7020U. Wyposażony również został w kartę graficzną Intel UHD Graphics 620 oraz 4 GB pamięci RAM. To zestawienie da nam absolutny komfort w codziennym przeglądaniu Internetu czy też oglądaniu filmów i słuchaniu muzyki.

Warto wiedzieć, że każdy z dostępnych w ofercie modeli możemy kupić w 24 lub 36 ratach w specjalnych zestawach wraz z modemami lub routerami mobilnymi. Takie rozwiązanie może przynieść nam wiele korzyści.