Jak doładować konto w T-mobile?

W zależności od sieci komórkowej mamy różne sposoby na doładowanie konta w naszym telefonie. Jednak w większości zawsze są one bardzo podobnie. Nie inaczej jest w przypadku operatora T-mobile. Możemy w tej sieci doładować konto za pośrednictwem strony Internetowej.

Doładowanie T-Mobile online

Aby to zrobić, musimy wejść na www.doladowania.t-mobile.pl. Następnie podajemy swój numer telefonu i adres e-mail, po czym musimy wybrać kwotę doładowania: 5 zł, 10 zł, 25 zł, 30 zł, 50 zł. Możemy też wpisać własną kwotę, której nie ma na liście. Kolejny krok to opłacenie naszego doładowania poprzez bankowość Internetową.

Doładowanie T-Mobile SMS

Możemy również doładować nasz numer z abonamentu w T-Mobile, a kwota ta zostanie doliczona do comiesięcznej faktury. Warto wiedzieć, że decydując się na tą metodę możemy wybrać doładowanie jednorazowe lub cykliczne. W obu przypadkach możemy zrobić to na 3 sposoby. Zarówno w przypadku doładowania cyklicznego, jak i jednorazowego wystarczy wejść w aplikacji Mój T-mobile w zakładkę ”Doładuj numer na kartę”, a następnie po prostu wypełnić formularz.

Jeśli chodzi o doładowania cykliczne to drugim sposobem jest wysłanie sms-a pod bezpłatny numer 80117, a w treści musimy wpisać kwotę doładowania, następnie kropkę i numer, który chcemy doładować. Nie musi to być nasz numer.

Trzeci sposób na doładowanie konta w T-Mobile to wybranie na klawiaturze telefonu następujących numerów: *117*, po czym wpisujemy kwotę doładowania, następnie ”*” i numer, który chcemy doładować, a wszystko zakańczamy ”#”. W przypadku doładowań jednorazowych wszystko wygląda dokładnie tak samo z tą równicą, że sms wysyłamy na numer: 80116, natomiast w metodzie z wpisywaniem na klawiaturze zamiast ”*117*” wpisujemy ”*116*”. Za każdym razem otrzymamy potwierdzenie doładowania naszego konta. Następny sposób jest zapewne znany większości, czyli doładowanie konta poprzez bankowość Internetową. W zależności od banku cały proces przebiega nieco inaczej.

Doładowanie T-Mobile w salonie i kuponem

Aby doładować konto w sieci T-mobile, możemy również udać się do jednego z punktów, a następnie podać pracownikowi nasz numer telefonu oraz kwotę doładowania. Otrzymamy specjalny kupon, za który musimy zapłacić, po czym nasze konto zostanie doładowane. Kolejny sposób to zakup kuponu z 14-to cyfrowym kodem, który to możemy otrzymać praktycznie w każdym sklepie. Aby taki kod wykorzystać, należy na klawiaturze telefonu wpisać *111*, następnie kod z kuponu, całość zakończyć znakiem # i na koniec wcisnąć zieloną słuchawkę na dole ekranu. Bardzo ciekawy sposób na doładowanie konta to bitcoiny.

Na stronie operatora wybieramy ten sposób, a następnie otrzymamy dokładną instrukcję. Ostatni sposób to uzupełnienie konta w bankomacie T-mobile. Podajemy tam kod PIN naszej karty, kwotę doładowania oraz numer telefonu i postępujemy zgodnie z instrukcjami na ekranie.