iPhone 11 na rynku już 10 września

Tak jak w latach poprzednich, tak samo będzie i w tym roku. Tradycyjnie na początku września firma Apple organizuje konferencję, na której to zaprezentuje swoje nowe modele smartfonów w tym iPhone 11. To jednak nie wszystko, bo producent zapewnia, iż zobaczymy coś jeszcze. W tamtym roku na rynku pojawiły się trzy nowe modele: iPhone’a XS, iPhone’a XS Max oraz iPhone’a XR. Tego roku ma być bardzo podobnie, gdyż według zapowiedzi producent przygotował dla nas także trzy smartfony, których nazwy to: iPhone 11 Pro, iPhone 11 Pro Max oraz iPhone 11R.

iPhony 11 czy będą bardziej wytrzymałe?

Podobno każdy z nich ma być wyposażony w ekran wykonany w technologii OLED. Chyba nie trzeba nikomu mówić o tym, że ich podzespoły tradycyjnie mają być lepsze niż u poprzedników, ponieważ mają się w nich znaleźć najnowsze układy A13. Według niektórych doniesień trzy najnowsze modele mają być bardziej odporne na stłuczenia, co w szczególności może cieszyć te osoby, którym telefon często wypada z dłoni. Byłaby to pewnego rodzaju nowość, bo nie jest tajemnicą, że jak do tej pory iPhony do tych najtrwalszych nie należały.

Apple zaskoczy czymś jeszcze?

Wiele wskazuje na to, iż poza telefonami na konferencji zostanie zaprezentowane coś jeszcze. W tamtym roku Apple pochwaliło się nowym smartwatchem — Apple Watch Series 4, dlatego można przypuszczać, że teraz seria ta będzie miała swoją kontynuację. Jednak na tą chwilę nie wiadomo co to będzie i są to jedynie przypuszczenia. Firma wysłała zaproszenia do mediów, z których wynika, że wspomniana konferencja miałaby odbyć się 10 września o godzinie 10 czasu lokalnego, czyli o 19 w naszym kraju.

Apple Tv+

Jakiś czas temu firma z jabłkiem wspominała o wprowadzeniu usługi VOD. Niewykluczone, że jej premiera będzie miała miejsce właśnie 10 września. Powinna ona nosić nazwę Apple TV+, gdyż dostępne są już zwiastuny trzech nowych seriali – For All Mankind, The Morning Show i Dickinson. To jednak tyle co można powiedzieć o tej nowości, bo na ten moment nie ma informacji na temat ceny oraz ilości filmów na życzenie, które mogłyby pojawić się na tej platformie. Czy tegoroczna konferencja Apple zaskoczy nas czymś wyjątkowym? O tym przekonamy się już za nieco ponad 10 dni.