iPhone 11 cena. Ile zapłacimy za nowe modele iPhone’a?

Apple przygotował trzy nowe modele — iPhone 11 Pro, iPhone 11 Pro Max oraz iPhone 11R. Według zapowiedzi w dwóch droższych wersjach mamy otrzymać wyświetlacze wykonane w technologii OLED. Telefony mają zostać wyposażone w potrójny aparat, który to umieszczony będzie po lewej stronie z tyłu urządzenia. Początkowe doniesienia mówiły o tym, że ma być on zlokalizowany na środku.

iPhone 11 Pro i iPhone 11 Pro Max – czyli lepsze wersje

Dwa droższe modele, czyli iPhone 11 Pro i iPhone 11 Pro Max mają zostać wyposażone w funkcję Smart Frame, dzięki której będziemy mogli kadrować zdjęcia zaraz po ich wykonaniu. Z kolei najtańszy model – iPhone 11 R ma zostać wyposażony w podwójny aparat i wyświetlacz w technologii Liquid Retina.

Może wydawać się, że wersja z ”R” na końcu będzie gorsza od dwóch pozostałych, jednak twórca iPhone’ów przyzwyczaił nas już do tego, że każde z jego urządzeń jest wykonane solidnie, a jego możliwości są ogromne.

Cena iPhone 11 – ile zapłacimy?

Przejdźmy teraz do kwestii cenowej najnowszych modeli. Ceny iPhone’ów zazwyczaj różnice pomiędzy poszczególnymi wersjach są dosyć spore. Sam wydatek dla kogoś, kto wcześniej nie miał do czynienia z tą marką może być ogromny, jednak niektóre osoby przywykły już do tej półki cenowej. Według prognoz ceny za poszczególne modele najnowszych smartfonów mają prezentować się w następujący sposób:

  • iPhone 11 Max – od 5579 zł,
  • iPhone 11 Max – od 5079 zł,
  • iPhone 11 R – od 3929 zł.

Chcąc nabyć te nowości od amerykańskiego giganta, musimy przygotować się na spory wydatek, jednak warto pamiętać, że są to jedynie zapowiedzi. Czy one się sprawdzą zobaczymy już za niespełna dwa tygodnie.