30GB na wakacje od Plusha

Okres wakacji to nie tylko czas urlopów i rodzinnego wypoczynku, ale też wielu promocji w sklepach oraz u operatorów komórkowych. Sprawia to, że mogą oni w ten sposób pozyskać nowych klientów. Taka właśnie ma miejsce w sieci Plush. Każdy z użytkowników oferty Nowy Plush dostanie od sieci aż 30 GB danych komórkowych zupełnie za darmo. Warto dodać, że chodzi tutaj o klientów na kartę. Jest to bardzo ciekawa akcja zorganizowana w związku ze zbliżającymi się wakacjami. Każdy z klientów ma możliwość zakupu karty pre-paid w sieci Plush.

Atrakcyjna oferta i pakiet internetu w Plushu

Koszt oferty to 25 zł na miesiąc i jest ona bezterminowa. W ramach tego pakietu otrzymamy nielimitowane rozmowy na telefony stacjonarne i komórkowe, w dodatku będziemy mogli wysyłać nielimitowaną ilość sms i mms do wszystkich sieci oraz dostaniemy 10 GB Internetu na terenie naszego kraju.

Jedynym minusem jest brak transferu danych komórkowych poza granicami Polski. Dotyczy to oczywiście oferty bez telefonu. Jeśli chodzi o 30 GB darmowego Internetu rozdawany jest on w formie 3 paczek po 10 GB. Ważność każdej z nich to 1 miesiąc. Z prostych wyliczeń wynika, że każdy z pakietów po 10 GB przyznawany jest automatycznie co 30 dni. Oczywiście tą nową promocję musimy aktywować, a aby to zrobić wystarczy na klawiaturze telefonu wpisać kod: 136*11*8959# i następnie kliknąć zieloną słuchawkę na dole ekranu. Cała promocja trwa do 10 września.